Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másfél év után tényleg el tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél év után tényleg el tud mulni teljesen a szerelem a pasi részéröl? Nem lehet ujra visszabolonditani?

Figyelt kérdés
2008. máj. 14. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam "barátságból" szokott szerelem lenni, szerelemből pedig valami tartósabb. Veletek ellentétben mi nem a szerelem miatt jövünk össze vagy épp szakítunk valakivel.. Szóval a szerelem elmúlhat, de attól még nem fog dobni, csak ha vele együtt minden más elmúlik.
2008. máj. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meglehet próbálni 1-2 dolgot.Pl. jön a nyár, változtass 1 picikét a külsődön ami még belefér, újíts a hajadon, 1-2 új ruha, smink?meg legyél 1 picit elérhetetlenebb:talizz a b.nőiddel.
2008. máj. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hat nem tudom az eseted, de vissza lehet! Az biztos!

Nekem fix masfel ev utan akart szakitani a baratom, merth elmult a szerleme irantam,s csak tart hozzam.

De en sokat veszekedtem, mert nem adott meg dolgokat nekem.

Aztan mondtam, h egy masodik eselyt mindenki erdemel, mindketten hibaztunk, es ha meg erez valamit, probaljuk meg.

Es azota szuperul vagyunk, es mondta is, es latom is rajta h szeret.

Ez nagyon fugg a szituaciotol...nem tudom mi volt koztetek, de az h lehet, LEHET!

2008. máj. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos el tud múlni.

De azért persze meg lehet próbálni a visszabolondtást:) Ám a legjobb az lenne, ha próbálnád túltenni magad... tudom, hogy ezt mondani könnyű, de ha elkezdesz azon eszülni, hogy visszaszerezd, akkor, ha nem jön össze, még jobban fog fájni, s még később leszel túl rajta.

2008. máj. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem lehet a pasi az aki nem adott meg neked mindent, és ezért hitted azt, hogy nem szeret, és kiborultál emiatt, de lehet hogy ő meg azt érezte, hogy nem elég jó neked ő, és nem fogadod el így amilyen, és túl sokat akarsz tőle, amire úgy érezte ő nem képes, mert nem elég jó, nem elég szuper, ettől elment az önbizalma, és magát hibáztatja, vagy azt hiszi te okolod, nem vagy vele leégedett, nem szereted eléggé, folyton bántod, pedig lehet szeretett téged, lehet nem tudta annyira kimutatni,

de szeret

ha nem szeretett volna akkor nem jöttetek volna újra össze, attól is be lehet sokallni ám ha a másik féltékenykedik, meg ok nélkül bizalmatlan, mert a pasi azt hiszi, lehet te csaltad meg, vagy csak le akarod pöccinteni, ezért vádolod őt, és ezért veszekedsz vele

szal akármi benne lehet pakliban

2010. nov. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!