Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsáltsak neki? vagy haggyam békén?

Figyelt kérdés

a volt barátom aki megcsalt most olyanokat irogat hogy ,,most jöttem rá hogy menyire fontos vagy nekem és hogy mennyire szeretlek,minden éjjel rád gondolok.és egy ilyen csajt aki ezek után is megbocsált nem szabad elhalasztani


millió puszi................."

amugy a srác nagyon hazudos!!

nem tudom eldönteni hogy most mivan

ti mit csinálnátok????


2008. máj. 14. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha tudod h naon hazudos akko lehet h nem kéne neki hinni, én legalább is nem folytatnám vele ha ez van.

De ha te is szereted és látod h ő is és télleg megbánta amit tett akko adj neki még egy esélyt!De azé ne naon merülj bele az egészbe me lehet h akko újra ki fgoja ezt hazsnálni, me látja rajtad h ien vagy,szal ne naon hagy magad, erre várj ugy 1 hónapot, és ha rendes meg minden akko télleg megbánta meg minden:)

Am mióta vagytok együtt?? és hány évesek vagytok??

De sok szerencsét!!:)

2008. máj. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ha azt írja, hogy ilyen CSAJT, akkor sztem hagyd a francba. Olyat keress, aki nőnek tart
2008. máj. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha én egyszer is megcsalnám a barátnőm, nem várnám el h megbocsásson. Ennek megfelelően meg is becsülöm. Na ő ezt nem igazán tette veled, de ettől még visszafogadhatod. A te életed, neked kell döntened.
2008. máj. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én 15 és ő is
2008. máj. 14. 23:32
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem 30 evesen csalt meg az exem sok-sok ev utan...megbocsatottam? Majdnem...azonban az elet ugy intezte, hogy ne tegyem. Kiraktam a szuret es nagyon jol tettem. O is jott volna par honap mulva vissza a szonyeg alatt de inkabb csak beletoroltem a labamat mert azt erdemelte.

Ez egy duma, hogy "rajottem" meg "nem szabad elhalasztani"....

15 eves vagy. Kell ez neked? Az ilyenek ilyen dumaval azt hiszik elerik amit akarnak es ha valoban el is eri, ugyanugy csalni fog.

Engedd el. Nem erdemel meg teged! ...es te nem csak egy csaj vagy!!!!!

2008. máj. 15. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"hazudos...de nem tudom mit tegyek..." Szerinted????

Ha hazudos hogy tudsz hinni neki???

Miert nem keresel valakit aki bizik benned, es akiben te is megtudsz bizni.

Ezzel az okorrel ne is probald. NEM erdemel meg teged.

Legyen tobb noi becsuleted

2008. máj. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha ez az elsö alkalom h megcsalt talán megérdemel mégegy esélyt, de ha nem elsöre teszi akkor hagyd a francba!!! Másodoik esély még létezik de harmadik már nem igazán...Ha meg is bocsájtassz neki arra vigyázz h ne csalódj megint benne ha megint megcsalna,és sztem ne rögtön adj neki mégegy esélyt, várakoztasd meg és ha mondjuk még hetek után is veled akar lenni akkor engedj
2008. máj. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Felejtős. Férfiből vagyok, de ha egyszer nem volt elég önuralma, akkor máskor is lesz ilyen eset. Főleg, ha hazudós. Szerintem.

-G-

2008. máj. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Felejtsd el!!
2008. máj. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!