Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy végre ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy végre ne gondoljon a múltra állandóan? Már idegesít az önsajnálata.

Figyelt kérdés

Egy éve vagyok együtt a barátommal. Előttem volt egy zűrös kapcsolata, egy olyan lánnyal, akiről az a 4 hónap alatt amíg együtt voltak, kiderült, hogy minimum 4 emberrel csalta. Nem voltak túl sokat, együtt, mégis annyira megviselte miután a csaj kidobta, hogy begyógyszerezte magát, és a kórházban kötött ki.

Erre rá egy évre jöttünk mi össze. Az elején természetesnek gondoltam még, hogy elmesélte, hogy hányszor átvágták, és ez miatt rosszul érzi magát, meg satöbbi. De az normális, hogy egy év (én vagyok eddig a leghosszabb kapcsolata) után még mindig bánkódjon a csaj miatt? Állítása szerint már gyűlöli. De pl a facebook üzenőfalát is mindig szomorú szerelmes idézetek borítják. A mai pl, h A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom. Ezt magamra is vehetném, hogy amig velem volt, sem volt boldog...

Nagyon érzékeny, de szeretem. Most mit csináljak?

én 18/L ő 21/F


2012. szept. 9. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
ez az idézet azért elég érdekes... szeret téged?
2012. szept. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

De rossz... Eleve nehezen bírom az ilyen nyámnyila pasikat, de ez ráadásul milyen gáz már, hogy van egy rendes barátnője, aki szereti, ő meg egy k.urván sajnálkozik. Az én elképzelésemben simán megérdemelné, hogy kidobd, és rájöjjön, hogy mivel lett volna érdemes foglalkozni...

Persze az is lehet, hogy még akkor is csak siránkozna az ex miatt.

21L

2012. szept. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szeret téged, de mégsem te vagy neki az aki igazán kéne.. Sajnos és ez most lehet, hogy rosszul fog esni.. de az első pillanatban ahogy a csaj mondjuk visszajönne hozzá, ő rohanna. Lépj ki a kapcsolatból, nem érdemel meg téged.. ha még most is bánkódik miatta, akkor nem vagy neki elég jó és ez most az idézetekkel jön elő, de később máshogy is elő fog.. Hagyd ott és keress valakit aki megérdemel és aki szeret TÉNYLEG.
2012. okt. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!