Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el a baratomnak h feltem vagy ne? Olyan mintha futnek utana ha elmondom?

Figyelt kérdés

1 eve jarunk, es en is szep vagyok, o is az, de most raadasul kapott az apujatol egy nagyon vagany sportkocsit es azzal jar egyetemre.

Attol felek, h nagyon de nagyon befolyasolhato srac, s az ilyen kenyes kis cicak mindig betudnak bujni a bore ala. Csak neki nem mondom, mert megsertodne.

Tudom, h szeret, kulon szakon vagyunk, de nala rengeteg a szep csaj akik autora buknak.

Monjam megh feltem ezektol, vagy ne?

Mert feltem, h bedolne s megbanja. A volt baratnojevel is emiatt lett vege.

Azt mondta velem hatarozott, de en akkor is feltem, mert "jo fogas" lenne egyeseknek.

Ha elmondom, bekepzelt lesz? Vagy mit tehetek?


2008. máj. 15. 09:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Velemenyt v valaszt megkerlek:D
2008. máj. 15. 13:06
 2/6 A kérdező kommentje:
Annyira nehez kerdest ritam h senki nem tud valaszolni? Vagy mi?
2008. máj. 15. 15:21
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Így jártál. Most erre mit tudunk szted mondani??? Ha zavar ez a dolog, beszélj vele. Azt ennyi....
2008. máj. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

pont ez a kerdesem...

H fiu szemszogbol..nagyon szanalmas lenne ha megmondanam h feltem ettol?

v bekepzelt lenne ha tudja?

2008. máj. 15. 17:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Szánalmas... ? Gondolom Vagytok már olyan érettek, h ilyet meg tudtok beszélni.. Ha szólsz Neki, abból baj nem lesz valószínűleg. Legjobb esetben elgondolkodik a dolgon, és vigyázni fog az ilyen szitukkal.
2008. máj. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt, de szerencsere anelkul is megoldottam, es most biztosabb vagyok a szeretetebe mint valaha:D
2008. máj. 15. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!