Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van értelme a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme a társkeresésnek interneten? Melyik társkereső oldalt ajánlanátok, ha szeretnék komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Sajnos a love.hu tele van nem írom inkább ki, milyen nőkkel, tisztelet a kivételnek. Valaki szerint csak lúzerek járnak oda, én nem így gondolom, ugyanis volt már, hogy sikerült ismerkednem. Szerintetek melyik társkereső a legjobb, illetve van köztetek olyan, akinek már összejött komoly kapcsolat ilyen oldalon?
2012. szept. 10. 10:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint, utolsó lehetőségnek hagy, próbálj inkább máshol... A randivonal sem rossz, de csak inkább diplomásoknak, a loveponthu a legforgalmasabb talán, szemezgetni kell. A többi is lehet jó, de kevesen vannak, általában ugyanazok, és nem pörgős.

Az iwiw alkalmazások közt is akad jó.... talán jó, küzdeni kell!

2012. szept. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint, utolsó lehetőségnek hagyd, próbálj inkább máshol... A randivonal sem rossz, de csak inkább diplomásoknak, a loveponthu a legforgalmasabb talán, szemezgetni kell. A többi is lehet jó, de kevesen vannak, általában ugyanazok, és nem pörgős.

Az iwiw alkalmazások közt is akad jó.... talán jó, küzdeni kell!

2012. szept. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én a love.hu-n találtam meg a párom, de kétségtelen, hogy nagyon kevés normális lány van arrafelé, pasik közt is nehéz szemezgetni. Van viszont az iwiwnek pasik és csajok alkalmazása, amit sokan ajánlottak, én magam nem vagyok iwiw-en, úgyhogy nem használtam.


24/N

2012. szept. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Imre_ válasza:

parom.hu ;-) Én itt leltem életem párjára!

Ne rettentsen el az internet ténye, s semmiképpen sem érezd ezt kínosnak, annál is inkább természetesnek. Csak bátran!

2012. szept. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 EagleHUN ***** válasza:

Nem baj ha fönt vagy a normálisabb oldalakon, de ne te írj, hanem írd le magadról a legfontosabbakat meg hogy kit keresel és azt is hogy te nem írsz csak ha rád írnak (így kiszűrted azokat a bizonyos hölgyeket).

Amúgy a barátnőim többségét szórakozóhelyekről kijövet "szólítottam le", vagy még régen a suliban, a mostani párom viszont rám írt társkeresőn, 4 éve élek vele együtt.

31/F

2012. szept. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Antimod ***** válasza:

A Randivonalon találtam a feleségemre, de korábban már volt párkapcsolatom egy jóval kisebb oldalról is.

A felhozatal a lényeg. Válogatni kell, aztán beszélni telefonon / Skype-on, találkozni élőben minél hamarabb. Úgyis az adja meg a lendületet, a virtuális tér csak a találkozás megteremtésére alkalmas.

2012. szept. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Ha nem vagy valami jóképű, magas pasi, akkor mindenképpen a netet ajánlom ismerkedésre. A mai lányok nem szeretik, ha leszólítjuk őket csak úgy, bár van egy sejtésem, hogy csak azt nem szeretik, ha magamféle nem jóképű, nem magas pasi szólítja le őket. Én is neten ismerkedem, amíg nem látják a képem, addig egész sok lánynak bejöttem már. De a külső alényeg a lányoknak, ha csúnya az ember és nem magas, akkor mehet prostizni.
2012. szept. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!


Sajnos saját tapasztalatból mondom, hogy igazad van. Kép nélkül szóba sem állnak Veled. Egyébként ha már felvetetted én nem vagyok elégedetlen a magasságommal, 182 cm vagyok, ez szerintem megfelelő magasság. Jóképűnek viszont semmiképp nem tartom magam, mások sem. Fizetni azt már nem. Bár lehet azoknak ez marad, aki nem jóképű, de akkor sem.

2012. szept. 10. 12:53
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

én a párom.hu-n találtam meg a párom :)

Igazándiból ott is vannak jó ,és kevésbé jó partik :D


viszont az tény ha a neten ismerkedsz sokkal több esélyed van arra hogy valaki olyannal találkozol akivel amúgy soha az életben nem futnál össze , viszont illik hozzád :-)

2012. szept. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én magas és sportos vagyok, és több nő véleménye ellenére nem vagyok jóképű.


És ezért rám sincs túl nagy kereslet. Szóval ne nagyon irigyeljétek a magasságot, inkább a jóképűség a lényeg.


B#ssz#meg, de azt nem lehet javítani. :(

2012. szept. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!