Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm egyszerűen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm egyszerűen nem hajlandó időt szakítani arra, hogy találkozzunk. Okok, teendők?

Figyelt kérdés

Részletezve: nekem az egyetemi, neki az iskolai elfoglaltságai miatt hétköznap nem tudunk eleget találkozni. Ez még nem lenne gond, de minden egyes hétvégén péntektől vasárnapig leutazik vidékre a nagyszüleihez. Kérleltem már ezerszer, hogy menjen inkább szombat délelőtt, vagy jöjjön haza szombat délután, hogy pénteken, vagy vasárnap együtt lehessünk, ő megígérte minden alkalommal, hogy így fog tenni, aztán azóta egyszer se volt még rá példa. Leginkább az akasztotta ki nálam a mutatót, hogy egyszer már több, mint egy hete nem találkoztunk, de a hétvége az éppen csak egynapos volt (vasárnap). Megbeszéltük előtte, hogy moziba megyünk, de még arra az egy napra is leutazott. Aztán a következő héten a négynapos hétvégére is. És ez engem nagyon zavar, szerintem teljesen jogosan.

Nem azért vagyok még vele, mert nem találnék mást (lehet, hogy ez most önteltségnek hangzana, de ismerek jó néhány olyan lányt, aki gondolkodás nélkül igent mondana egy randimeghívásra), hanem azért, mert szeretem. Ő is azt mondogatja, hogy szeret, és amikor együtt vagyunk, érzem is. De sajnos részemről kezd szép lassan elmúlni pont amiatt, hogy ez jó esetben hetente két-három órát jelent mostanában. Mit tegyek? Mivel tudom meggyőzni, hogy legyen többet velem? Vagy ha nem tudom, akkor esetleg vessek véget a dolognak?

(U.i.: az olyan válaszoktól legyetek szívesek tartózkodni, hogy "Hát még szép, hogy elmegy, fogadd el, még te vagy a barom, hogy többet akarsz vele lenni!", vagy hogy "Dobd ki a francba, nem érdemel meg!". Előbbit hallom elégszer a haverináimtól, utóbbit meg a haverjaimtól...)


2008. máj. 15. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szia! hát szerintem nem szeret annyira veled lenni közbe lehet szeret csak már megunt vagy ilyesmi én akkor csináltam ilyeneket...

nem lenne neki kötelezö mindig leutazni a nagyszüleihez ,jogosan vagy felháborodva olyan nincs hogy valaki nem tud ennyi idö szakitani a másikra ha tényleg szereti :S

kérdzd meg töle hogy unalmasnak tartja e már a kapcsolatotokat mert nagyon ugy néz ki:S

azért sok szerencsét kivánok szia

2008. máj. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólóhoz, eléggé úgy tűnik a leírásod alapján, hogy gyakorlatilag 'menekülni' akar előled és a találkozások elől. A legjobb megoldás az lenne, ha megbeszélnéd vele. Ha megkérdeznéd, mi az oka annak, hogy ennyire keveset találkoztok. Ha kérlelés helyett nyíltan megmondanád neki, h nem esik jól neked, hogy ennyire keveset vagytok együtt, és szeretnéd tudni az okát. Esetleg, ha úgy látod, hogy itt van a probléma, felvetheted azt is, hogy szüneteltek egyet, míg végiggondolja, mit is akar.

Egy biztos, mindenképp beszélj vele, őszintén, egyenesen.

2008. máj. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Válaszoló #2: sajnos az őszinte beszéd részén már túl vagyunk... okok helyett csak fel volt háborodva, hogy "El akarom tiltani a nagyszüleitől". Ám ha felvetem, hogy szünet, vagy akármi, akkor egyből sírva fakad, és kezdi ecsetelni, hogy mennyire szeret. Ám én férfiből vagyok, nekem a tettek többet mondanak, mint a szavak...


Válaszoló #1: igen, könnyen lehet, hogy menekülni akar, csak az okokat nem tudom kiszedni belőle. Mondjuk lehet, hogy valóban már vagy a kapcsolatot találja unalmasnak, vagy engem (lassan 2 és fél éve vagyunk együtt). Ha még az előbbi, akkor talán még tudok vele kezdeni valamit, az utóbbi esetben viszont már nem... :S Hát majd csak lesz valahogy.

2008. máj. 15. 20:54
 4/4 A kérdező kommentje:
"Megoldódott", végülis szakítottunk. Azért kösz a tanácsokat!
2008. máj. 19. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!