Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után érdemes minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után érdemes minden kapcsolatot megszakítani egymással?

Figyelt kérdés
Törölni facebook, a számát, minden SMS-ét, elpakolni a cuccokat egy dobozba. Megkönnyíti a dolgokat?
2012. szept. 13. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem megkönnyítette igen!

nem emlékeztet rá minden, nem csinálsz hülyeséget ha netán piás vagy, és fel akarnád hívni, mert nincs meg a száma!

nem rágódsz a régi szép emlékeken, amikeszedbejutnak egy egy tárgyról, képről, vagy akár facebookról.


sztem a lehető legjobb olog amit tehetsz, ohgy kitrölöd az életedből...:)

2012. szept. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Golan Trevize ***** válasza:

nem muszáj.

elég a lakáskulcsokat visszakérni, meg a közös bankszámlaszámot megszüntetni.

2012. szept. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

igen

már csak azért is mert neki is meg kell hagynod az esélyt az újrakezdésre

2012. szept. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Igen! Sot ezt kell csinalni!!!

Toroltem s letiltottam mindenhonnan, nem hivom nem irok s mar o sem tud nekem. Hidd el sokkal rosszabb az ha folyamatosan latod, a kepet a posztjait ami lehet eppen neked szol.

5 evig voltunk egyutt, tobb mint fel eve szakitottunk, de ha valahol veletlen meglatom az arcat, vagy valami kozos emlek eszembe jut, orakig depresszioba tudok esni. Ha te is meg szereted, akkor csak igy fogsz tudni 5rol a 6ra jutni.

2012. szept. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez jó technika, mert nem mélyíti el jobban benned a sebet, hanem elkezd begyógyulni. Ha meg már teljesen begyógyul, (ami nem mindenkinél lehetséges, de azért előfordul,) akkor lehet újra normálisan beszélgetni, ha van rá igény.
2012. szept. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy ennyire drasztikusan kellene lépni szakítás után,hogy elfelejtsd.Hacsak nem gyűlölted meg valami miatt.Amíg együtt voltatok,gondolom voltak nagyon szép időszakok is.Vagyis a múltatok egy része már megváltoztathatatlanul közös marad.És ezek az emlékek a fejedben vannak.Ezt csak az idő tudja enyhíteni.
2012. szept. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ezt csináltam, szerencsére! Szakítás után 1 hónappal például nem szívesen nézegettem volna facebook-on az új kis barátnőjét, meg a közös képeiket...
2012. szept. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!