Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van e még remény a kapcsolatun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van e még remény a kapcsolatunknak? Mindenért én vok a hibás?

Figyelt kérdés
A barátom naon szeret és én is őt. De azt mondta hogy bezárva érzi magát, hogy nem él. Pedig én mindig mondtam neki hogy nyugodtan menjen bulizni, legyen a barátaival is ne csak velem. Ő még is engem okol és változásokat szeretne. Erre én felajánlottam neki hogy szakítsunk ha ő így nem boldog mert ez nekem se jó érzés ha csak bezárva érzi magát mellettem, de erről hallani se akar mert nem akar elveszíteni mert naon szeret és én is őt :) de akkor mit tegyek? Tényleg mindenért én vok a hibás?
2008. máj. 15. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Mit mondott a barátod, milyen változásokat szeretne? Ha engeded nélküled bulizni, nem tudom, hogy miért érzi bezárva magát. Ennyiből amit leírtál nem tűnsz hibásnak.
2008. máj. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt szeretné ha programokat csinálnánk meg én is mennék vele bulizni, de én nem igen megyek vagy csak ritkán. Nekem ebből az esik le hogy un :( és ha nem változtatok akkor lehet hogy vége lesz.? :(
2008. máj. 15. 17:24
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Szóval akkor ő pörgősebb bulizósabb, te meg inkább otthon ülős típus vagy. Hát nehéz ügy. Ha tényleg nagyon szeretitek egymást meg tudjátok találni az arany középutat. Vagy, ha nem, hát nem illetek össze, van ilyen. Ezért nem kell, hogy magad okold.
2008. máj. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

remélem megtudjuk oldani és köszi:)

csak egy utolsó kérdés, nekem kéne változnom?

2008. máj. 15. 17:39
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Egy kapcsolat 2 embren múlik. Szóval nem csak neked kell változnod picit, hanem neki is. Ha az ember szeret valakit, akkor képes változni érte. De ne anyira, hogy feladjátok önmagatokat!
2008. máj. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Na megelőzött az előző hozzászóló, de ezt írtam volna én is. Sok sikert!
2008. máj. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi :) sokat segítettetek
2008. máj. 15. 17:57
 8/9 anonim ***** válasza:

figyelj, most ez hulyen jon ki csajnak is sracnak is. Mert a ferfiak utaljak ha egy akarja valtoztatni, egy no ugyszinten.

De egy kapcsolatban ugyis valtoznak, mert alkalmoazkodnak egymashoz.

Pl volt ilyen idoszaka a baratomnak is.

es az egyeduli dolog amit tehettem h mellette legyek, es megtegyem amit ker, mert szerettem.


Nem is csodalkozom h a baratod azt keri h egyutt menjetek...mert maskepp mi ertelme h jarjatok, ha mindent kulon csinalnatok?

Lehet o nem az a tipus aki most programokat tud szervezni, meg spontan legyen, meg ilyenek,d e viszont nagyon szeretne eztegy kapcsolattol.

Akkor ha mnelletted van es szeret, akkor miert ne add meg neki? Minden kapcsolat csak valtozatosaggal tudja fenntartani magat.

Menj fel a nettre keress programokat szabadidore, kesuzlj el, nezz ki ugyesen, oltozz fel, esetleg picit a stilusodon is valtoztathatsz h szamara legyel uj, egy olyan csaj akit meg nem ismer egeszen, az mindig izgitja a pasikat.

Es szorakozzatok, most az ideje amig fiatalok vagytok.

Senki nem hibas semmiert, azert mert vagyaitok vannak.

Szepen lassan nekikezdhetsz es helryehozod a kapcsolatod.

Es ne legy kis pesszimista csaj, h jaj en nem megyek bulizni, menj te, mert egyszer valakivel fog hazamenni,s az nem te leszel, es hidd el h nem o lesz a hibas, ha te engeded el.

Azert vannak kapcsolatok h tegyunk egymasert, legy optimista ferfiak azt imadjak, mert altalaban pesszimistak,. es szukseguk van h feldobjak oket.ha megakarod tartani a baratod tegyel erte!Ennyire egyszeru.

A szeretet akarmekkora lehet, az hulyeseg aki azt hisiz, h ha talalunk akkor problema nem lehet es orokke egyutt leszunk.

Minden kapcsolat titka, h kepesek legyen megujulni egymas szamara sajat erdek nelkul a partnerek, es bizzanak egymasba, s elfogadjak megis egymast ugy ahogy vannak.

sok sikert

2008. máj. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát a külsőmen mármint az öltözékemen változtattam már. Más hogy abban öltözök amikor vele vagyok mint mondjuk az iskolába. Nála szeretek felvenni szoknyát mert szereti is :P

Akkor már ez is egy változásnak számít?

Am hűséges naon, de még is meglehet h egyszer vkit hazavigyen buli után?

Köszönöm a hozzászólásokat és a jókívánságokat!

2008. máj. 16. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!