Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Ti bevállalnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti bevállalnátok egy nőt kicsi gyerekkel/babával? Miért?

Figyelt kérdés

2012. szept. 14. 11:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Nézd meg az újrakezdők című filmet hátha válaszol a kérdésedre.
2012. szept. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, de ettől függetlenül sokan meg igen.
2012. szept. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem
2012. szept. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Gergo_30F ***** válasza:
100%
nem fűlik a fogam más gyerekének neveléséhez, leginkább mert nem lehet kizárni az apát az életünkből - de nem tartom teljesen kizártnak sem, ha lenne közös is.
2012. szept. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Soha.
2012. szept. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sok dologtól függ ez.
2012. szept. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én magamnak nem csinálnék (főpróbákat persze tartok ;-), de ha már készen kapom, akkor a nő túl van a terhességen, vszeg az utána következő cunami (nyűgös kisgyerek, nyűgös anyuka) egy részén, vagy egészén is, úgyhogy akkor már inkább bevállalnám. Főleg, hogy akkor már nem járnék úgy mint sok férj, hogy az asszony figyelmen kívül hagyja, mert akkor már vszeg ő is akarná a kapcsolatot.
2012. szept. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem.



Más gyerekét nem nevelném.

2012. szept. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, főleg azoknak, akik ki is fejtették. azért még várok további véleményeket is.
2012. szept. 14. 12:28
 10/10 anonim ***** válasza:

biztos h nem

nevelje a kölyköt a saját apja

másik probléma, hogy sok ilyen nő nem (csak) párt keres, hanem valakit, aki eltartja, meg felneveli a gyereket

mondjuk én sajnos erősen előítéletes vagyok az elvált, gyerekes nőkkel / férfiakkal szemben

2012. szept. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!