Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még remény rá, hogy oylan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még remény rá, hogy oylan legyen mint régen?

Figyelt kérdés

Én írtam azt a kérdést,hogy mit tegyek a barátommal,ha teljesen kimosták az agyát a Hit Gyülekezetben.

Természetesen még az is bűn ha 16 évesen megkíván.Az már lelkileg paráznaság,nemhogy más egyéb.Hosszas könyörgés,sírógörcs után sikerült kierőszakolnom belőle,hogy ugyan azért a csók még nem bűn.Szóval már csókolózunk,de semmi szex...Ez az örülete május 4.én kezdődött(régen is ebbe a szarba járt,de amikor mi összejöttünk én ezt nem tudtam,hogy oda jár,mert abbahagyta,de megint elkezdte,mert :hívta az Isten XD)Sem csúnyán beszélni,sem olyan helyeken megérinteni(mell fenék,derék)nem szabad.Mára már kiesik pár csúnya szó a száján,és időnként félrenyúl,és mint régen megérinti a mellemet vagy a fenekemet,de észre sem veszi.Sőőt,már időnként látom is hogy megkíván mert külső jelei vannak...Lehet hogy mégis van remény,és még van viszaút ebből az őrültségből???

(Segítségképp itt az előző kérdésem: [link]

Köszy előre is a válaszokat!!!!!


2008. máj. 15. 19:29
 1/8 A kérdező kommentje:
Am 2 éve jöttünk össze,aki még nem olvasta volna a másik kérdést...
2008. máj. 15. 19:42
 2/8 anonim válasza:
100%
Hát ez nagyon nehéz eset. Ha a barátod télleg ennyire hívő akkor nagyon nehéz dolgod lesz. De ha egy kicsit sunyi vagy, és meg szeretnéd őt kapni, akkor vess be pár trükköt. CSinálj előtte sexi és csábító mozdulatokat, vagy végső esetben vetkőzz le neki (akár sztriptízelve is XD). És ha ezeket elsütöd előtte akkor véleményem szerint előbb utóbb felül fog kerekedni rajta a "férfi ösztön" és nem fogja kibírni hogy ne töltsetek együtt egy forró éjszakát! De ha télleg ennyire hívő akkor nagyon kitartónak kell lenned mert biztos nem lesz könnyű! Sok sikert és forróbnál forrób éjszakákat kívánok!! :)
2008. máj. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Hát... egy mély hívőt elég nehéz észérvekkel meggyőzni, mert mindig ott az aduász (Mert Isten azt mondta...). De valóban, ha az ösztöneire hatsz, akkor talán elérheted a sikert. Ha viszont ez se működik, fel kell tenned a kérdést neki: Vidám Vasárnap, vagy Te? Ha nem téged választ, akkor sajnos már nincs remény.
2008. máj. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
már ne haragudj, de én úgy gondolom, hogy ezt ő nem veszi annyira komolyan, így akarja a tudtodra adni, hogy nem szeretne járni veled, ergó te szakíts vele
2008. máj. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Szia, szerintem semmiképp ne kezdj el neki sztriptízelni.. kiakadna, szerintem, és talán még azt a kis közelséget is elveszítenéd, amit most úgy-ahogy sikerült visszakapni.

Szerintem kínozd, de ne feltünően. Ha ilyen téren akarod megfogni.

Kínozd, a jó régi női taktikákkal. Ha nem ismered, szerintem bárki le tudja írni.

De amúgy, remény az van, a kérdés az, hogy téged kielégít-e ha testileg visszakapod. Mármint, még mindig ott a lelke, ami nem a régi, nem szabad, nem ... Szóval szerintem arra kéne hosszabb úton hajtani, hogy ő maga is belássa, hogy ez túlzás amit csinál.

Egy olyan tippem van még, hogy esetleg egy kis csellel csald el egy utazásra. Tök mindegy, hogy melyik város, gondolom Mo., a lényeg, h 1 hétre mondjuk távol kerüljön ettől az egész szartól. Már bocsánat.

Azalatt az idő alatt lenne időd egy picit visszakapni őt, ha csak rád tudna figyelni, akkor talán szerintem el tudnád vele felejtetni ezt az egész dolgot, amit az utóbbi időbe csinál.

Nagyon sok szerencsét! Szerintem sokan drukkolnak itt neked!!

2008. máj. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

Megpróbálhatod, de szerintem a legnagyobb gond az, hogy erős a "hátszele". Ezt a családjára értem, hiszen ők valószínűleg már soha nem fognak rájönni, hogy a "kedves kis gyülekezetük" hülyét csinál belőlük. A barátod pedig mindenképpen fogja tartani a kapcsolatot a szüleivel, úgyhogy szerintem teljesen soha nem fogod visszakapni a régi pasidat.


De ha nagyon kitartó vagy, és már nem jönnek be a női praktikák, akkor csak egyet tehetsz: engedd közel magadhoz az ellenséget :)

Tudj meg minnél többet erről a szektáról, kutass egy kicsit, készülj fel olyan érvekkel, amik ellentmondásosak a tanításaikban (biztos, hogy lenni kell ilyennek!). Tiszta pillanataiban pedig beszélgess el erről a barátoddal, és hátha sikerül elérned, hogy legalább gondolkozzon el azokon, amiket mondtál.


Én ezt tapasztalatból mondom, mert az én pasimat is belevitte a családja egy szektába. Én már ismerem az összes tanításukat, meg mindent, és logikus érvekkel tudok a pasim elé állni-ő meg csak gondolkodik, hogy most vajon melyik érv igaz. Ez már azért haladás :)


Szurkolok neked, de ha nagyon nem megy, akkor inkább nem szenvedj emellett az önző pasi mellett!

2008. máj. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Nem semmi, ahogy ragaszkodsz a fiúdhoz! Már csak ezt értékelnie kellene.

Egyébként szerintem is ez a megoldás, amit az utolsó hozzászóló írt. Ha kell segítünk igéket értelmezni! A fiúk többsége hajlik a racionális gondolkodásra...

2008. máj. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Igen kéne segítség a Női praktikákhoz...sajna nem tom mik azok... :(

Annak a hozzászólónak aki azt írta hogy éns zakítsak vele scak annyit:nem akar szakítani szimplán csak bűnnek trat minden testiséget.Nagyon szeret de már enm úgy,mert az Isten neki a mindene...

2008. máj. 16. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!