Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha valaki nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha valaki nem akar párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Én jól érzem magam egyedül, a szüleim már régóta rossz szemmel nézik, hogy nincs senkim. Nincsenek testi/ személyiségbeli hiányosságaim, mindenki azt mondja bárkit fel tudnék szedni akit szeretnék. Kicsapongó életet sem élek, eddig csak egy fiúval voltam. Most jöttem össze egy másik fiúval, azt hittem végre normális lehetek, de már pár nap után teljesen megkötve érzem magam, szabadulni akarok. Úgy érzem bele akar avatkozni a személyiségembe vagy ilyesmit. Valami nagyon elsöprő szerelemre lenne szükségem, hogy képes legyek párkapcsolatban élni, az pedig nem adódik minden nap.. Nyilvánvalóan az is az ok, még megvan az első fiúm akit nagyon szeretek, de csak nagyon-nagyon ritkán találkozhatunk mert már házas. Eddig egyébként nem volt még működő hagyományos értelemben vett párkapcsolatom, és tartok tőle hogy nem vagyok rá képes. Mit tehetek szerintetek?

21/L


2009. júl. 31. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:

semmi gáz ninncs veled. Nem kötelező állandóan kapcsolatban lenni, nekem pl egy 6 éves kapcsolat után nagyon jó volt 2év egyedüllét.

Egyedül is lehet teljes életet élni, legalább megtanulsz egyedül is boldog lenni, megismered magad, bulizol satöbbi, és majd ha eljön az ideje, úgyis érezni fogod ha valaki mellett le akarsz táborozni.

27/N

2009. júl. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szíved joga.
2009. júl. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
várhatsz. majd megérsz a párkapcsolatra, nem mindenki egyforma.
2009. júl. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Hellinger féle családállítással foglalkozom ( [link] ), az pont egy jó módszer arra, hogy ránézz, mi okozza Nálad ezt? Nem mondom, hogy ezt kell tenned, mert ha Téged nem zavar ez az állapot, akkor az is egy jó válasz, hogy nem teszel semmit, majd idővel kialakulnak a dolgok. Ha viszont zavar, és el vagy vele akadva, akkor érdemes kipróbálni.


Elég fiatal vagy még, tehát e miatt nem kell, hogy aggódj. Viszont az a fél mondat, hogy "... és tartok tőle hogy nem vagyok rá képes." számomra arról árulkodik, hogy már érik benned valami elhatározás ezzel kapcsolatban.

2009. júl. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem normális. Egy elmebetegség ami a világban folyik. Mindenki azonnal komoly kapcsolatot akar és szinte mindegy kivel.. Persze ők azt mondják nagy szerelem meg minden..

Na persze... :P Nem ragozom, mert oldalas esszét lehetne írni a társadalomról és hatásairól.. :D


(23/F)

KG

(A kérdezők értékeljék a válaszokat)

2009. júl. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát,nem értem ezen miért csodálkozol.Nem akarsz együtt lenni a mostani barátoddal,mert még az előzőt szereted.

Ez teljesen természetes,hogy így nem akarsz mással együtt lenni.És butaság is lenne,csak azért vele maradnod,hogy elmondhasd hogy van végre valakid és hogy ne nézzenek rossz szemmel továbbra is rád.

Szerintem az első fiúddal is meg kellene szakítanod a kapcsolatot.Mivel ő már házas,nem valószínű,hogy boldoggá tudna téged tenni..Az meg hogy egy házas emberre áldozd a legszebb éveidet,nem éri meg.

Ha még úgy érzed nem akarsz párkapcsolatot az is természetes,időt kell adni annak,hogy elfelejtsünk valakit.De addig meg élvezd az önfeledt szabadságot,járj szórakozni,ismerkedj,hidd el majd megismersz valakit akivel nem fogod úgy érezni,hogy kényszer az együttlét.

Ez persze csak az én véleményem,az életedről te döntesz..

Én minden esetre,sok sikert kívánok neked! :)

2009. júl. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!