Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs valami megoldás arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs valami megoldás arra hogyha hiányzik az akit mindennél jobban szeretünk és nem tudok nélküle meglenni?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel elég régóta együtt vagyunk és nagyon Szeretjük egymást. Hetente kb.3-4 napot látjuk egymást és hétvégén [nem mindegyiken és csak 1 nap] vagyok nála egész délután. Nyáron végig ott voltam minden áldott nap de most ezeket a napokat sem bírom ki egyszerűen. Nagyon hiányzik és folyamatosan csak szarul vagyok ettől és nem tudok másra gondolni. [Idióták, barmok,"viccesnek nem mondható" kommentelők ne írjanak létszi köszi]

2012. szept. 16. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Keress valami hobbit, új könyvet, játékot... Ha lefoglalod magad valamivel két találka között, akkor azért el lehet lenni.
2012. szept. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát nézd... Vagy elfoglalod magad, lekötöd a figyelmedet, hogy máson járjon az eszed, vagy elhagyod és keresel egy olyan lányt, akivel mindennap találkozhattok.
2012. szept. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért nem tudtok találkozni?
2012. szept. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És mennyi idős vagy?
2012. szept. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó ha ennyire szereted a párod, de azért ki lehet bírni ha nem látod mindennap. El kell fogadni, hogy ez jelenleg nem kivitelezhető és nem éltek együtt. Gondolj arra, hogy nemsokára újra látni fogod, adjon az erőt és koncentrálj más dolgokra is! Ha folyton a hiányára gondolsz, attól nem lesz jobb csak mégjobban hiányzik... Találkozz a barátokkal, kicsit kapcsolódj ki! Végső soron nem függhetsz ennyire egy másik embertől, hogy kikészülsz ha nincs veled!
2012. szept. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi!!

18.

Tudom de nem tudom magam lefoglalni. Sok mindent kipróbáltam.

Azért mert Tanul meg Suli van neki is nekem is. Nem tudom miért érzek így de nem bírom ki nélküle.

2012. szept. 16. 20:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindig gondolj arra, hogy legalább együtt vagytok, és el fog jönni a pillanat amikor megölelheted.

Velem fél éve szakított a barátom, és még midig annyira hiányzik hogy nem tudok másra koncentrálni, néha azt hiszem ebbe egyszer belehalok...de én már soha többé nem ölelhetem meg. Gondolj arra, hogy mindig megteheted, és minél zökkenőmentesebben telnek a hétköznapjaid, annál boldogabban teheted ezt meg :D

2012. szept. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi.
2012. szept. 17. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!