Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom meg hogy szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom meg hogy szeretem-e még vagy csak kötödök hozzá?

Figyelt kérdés
Mert már lassan 1 éve együtt vagyunk és mostanába elkezdtek érdekelni más fiúk is de közbe meg ha vele vagyok nem gondolok másokra meg semmi! Honnan tudjam meg h szeretem e még?
2008. máj. 15. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ő már nem szeretne, tudnád ne adj' isten utálni érte, vagy nem szeretni?
2008. máj. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Tipikus női kérdés.. Megsúgom, Te sehonnan nem fogod megtudni, mert a nők sose tudják ilyen helyzetekben h mit akarnak, vagy éppen mi van. Csak azt nem értem ha találtál valakit akihez még mindig kötődsz, miért az számít h szereted-e még? Minek nektek a rózsaszín felhő, cukormáz, szerelem? Ezt sose értem meg.. Én olyanhoz nem tudnék kötődni aki már elásta magát nálam. De ha kötődök, az nem véletlenül van, ergo szeretem is. Ennyi egy fiúnak bőven elég, nektek meg néha semmi se elég jó :/

Sajnálom ha esetleg megbántottalak, de ez a téma mindig kiakaszt.

2008. máj. 16. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Ez tényleg egy viszonylag ökör kérdés... valószínű fiatal vagy még.

Egyébként az ember tényleg nem véletlen kötődik valakihez.

Döntsd el mi kell, egy stabil kapcsolat, ahol jól érzed magad, vagy a cukormáz, ami egy év múlva megint elmúlik és detto itt vagy.

Vagy csak még tapasztalatot szeretnél?

2008. máj. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nem mindennap fogsz lángolni, ilyen a szerelem, mglátod egy két hónap, megint nem tudsz betelni vele, és nem tudsz nélküle tölteni egy percet sem. (legalábbis nálam ez így van).vannak hullámvölgyek, mikor nemhogy a szerelmet, de mást sem nagyon tudok érezni hetekig (együttérzés,pl.) Én ezt egy hullámzáshoz hasonlítom, ettől még nem kell azt hinni, hogy nem szereted
2008. máj. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A barimmal távkapcsiban vagyunk, és neki is vannak ilyen hullámvölgyei, vmikor azt érzi, h már nem szeret, pár nap múlva meg szinte meghalna értem...szóval ez tényleg változó. A többi pasi meg azért érdekel, mert kíváncsi vagy, hogy mással milyen lenne, csak nehogy eljuss odáig, hogy annyira kíváncsi leszel, hogy végül megcsalod.
2008. máj. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez tök normális! te döntsd el, bírnál-e élni nélküle. Nekem is voltak ilyenjeim, de az, hogy kidobjam, képtelenségnek, borzalmasnak tűnik nekem. amikor beszéltem neki ezekről, és ő képes lett volna elengedni engem, mert nem akar nekem rosszat, sírva fakadtam. Tudod, a szerelem és a szeretet különválasztása szerintem értelmetlen. :) normális esetben az egyik a másikat táplálja, összekeveredik. :) ezen a ponton meg felesleges félni . :)
2008. máj. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!