Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem hogy elmenjen a számba! Nagyon rossz ize van?

Figyelt kérdés
kb fél éve csinálom neki szájal is...és néha belegondolok hogy milyen lenne ha elmenne a számba de ismerem magam és tudom hogy lehet odahánynék:( nagyon rossz ize van? 17 éves csaj
2008. máj. 15. 22:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
probáld ki! csak igy mondva halaltszik gusztustalannak de ha szereted az illetöt nem fog érdekelni...amugy biztos nem gáéz
2008. máj. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Neeem! :) Szerintem annyira nem vészes. ÉS amúgy se kell az egész.. az a lényeg, h "mikor elmegy, akkor egyből a szádba menjen". Utána a többi.. nem muszáj az egészet lenyelned :)

De még nem ismered az ízét? Ha ismered akkor nincs akkor gond, ha nem, akkor próbáld úgy, hogy mmikor legközelebb kielégíted, és elmegy, akkor mondjuk belenyalsz a hasáról.. vagy vmi ilyesmi. Amúgy iszonyú jó érzés egy pasinka, mikor elélvez egy lány szájába.

2008. máj. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
55%

Meg tudlak érteni.

Ha nem vágysz rá, NE TEDD!

Mindig csak abba menj bele,

amely mindkettőtöknek örömöt okoz! Ez a jó szex lényege.

Igen, gyakran elég bizarr íze van..

Ha igazán szeret nem kívánja ezt tőled...

Ez a legtöbb csajnak nem igazán okoz élvezetet..épp ellenkezőleg...

2008. máj. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is sokáig csinálta úgy a párom, hogy nem ment bele a szájába de most úgy csinálja ha elmegyek a nyelve alá engedi és így nem érez az ízéből semmit. De van olyan is ha sok menne bele akkor kicsi lemegy neki de nem hányt még oda egyszer sem. De ha tényleg nem menne, hogy a szádba menjen akkor ne is erőltesd bizti meg érti a párod ha nem okés neked. Viszont ismerek olyant aki rendszeresen legyeli mert neki "izlik" azért ez szerintem már kicsit bizar.
2008. máj. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted a kagylót, stb. - általában a tenger gyümölcseit - akkor talán nem lesz akkora meglepetés. A tápértéke viszont sokkal nagyobb - és tele van vitaminnal is.

Az íze attól is függ, mit eszik legtöbbet a fiú. Fogjad ananászdiétára :-) - és ne adj sört neki :-(

Egyébként nem kell lenyelni. Egy papír zsebkendő csodákat tehet.

2008. máj. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
61%

Atya ég, hogy visszaolvastam... milyen frigidek írnak ide!


A legtöbb srácnak ennél semmi sem okoz nagyobb örömet és nekem is volt olyan nővel dolgom, aki imádta. Egyébként tényleg változhat az íze, de nem mérgező :) A húsoktól és a keserű dolgoktól keserű, míg mondjuk napi 1 pohár baracklétől édes (barátnőn tesztelt és bizonyított)

2008. máj. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Frigiditásnak mást hívunk, nem azt ha valaki nem szereti lenyelni, vagy a szájába engedni......Ha nem szereti akkor nem. Kóstold meg előbb pl hasáról aztán majd eldöntöd. Nem annyira szörnyű ám. Amúgy az ananász vagy őszibarilédiéta télleg hatásos:)))
2008. máj. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
szerintem enyhén sós íze van, bár nekem hiába mondják, hogyha az íze nem gáz, meg lehet szokni. Talán kétszer engedtem összesen, egyszer azért, mert elfelejtett szólni... Nem tudok hozzászokni, a nőknél nagyon fontos, hogy agyban dőljön el az egész, szóval ha közben fenntartásaid vannak, akkor az egész együttlétet elronthatja.
2008. máj. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia, Én nemrég hagytam a barátomnak és szerintem RETTENETES. az lehet, hogy tele van vitaminnal, de csak a vitaminok miatt nem fogok napi 5 srácot leszopni csak amiiatt. amugy én jobbra számítottam. sokan mondták, hogy sós, de szerintem inkább eserű. nagy erőfeszítés kellett ahhoz, hogy ne hánnyak. ki is köptem az egészet. szerintem netedd meg. annyit nemér az egész.
2008. máj. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
sztem az íze édes, és ami nagyon furcsa voltxd hogy így bizyergett a szám vagy nem tudom, csípett kicsi,mintha éreztem volna...a tudjátok mit...de uhh...de nem olyan szörnyű tényleg nem:)
2008. máj. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!