Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezzem visza a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem visza a volt barátnőmet?

Figyelt kérdés
Múlthét csütörtökön szakitott velem. Az ok az lehetett hogy már két hete féltékeny volt egy csajra akivel ő előtte ismerkedtem. Mert egyszer odajött hozzám de csak vagy két szót váltottunk és elmentem. A sógora viszont azt mondta neki hogy engem látott egy másik lánnyal csókolózni, és ezen a napon szakitott de amugy nem volt igaz hogy más lánnyal lettem volna. akkor nap elég nehezen váltam el tőle másnap is megkerestem de semmire nem mentem, mivel még azt is mondta hogy már nem szeret de ez nekem olyan furcsa mert a szakitása előtt végig látszott rajta mennyire odavan értem meg minden. egy párszor beszélgettünk facebookon és megbeszéltük hogy találkozzunk de ő most is mondja hogy nem szeret és járni sem akar. de a szemébe látom hogy szeret. Hogyan szerezzem vissza nagyon rábeszélős sem akarok lenni de barátilag se viselkedni. lányok ti jobban tudjátok komoly lehet hogy már nem szeret? én mondtam neki hogy csak emiatt érzi na meg el is rejti már az érzelmeit. segitsetek kérlek mi nagyon szerettük egymást és pont most tudnánk többet együtt lenni.
2012. szept. 17. 17:12
 1/1 Hanariko ***** válasza:

attól még szeretni szerethet, csak mivel elhiszi hogy csókolóztál valakivel, ezért szakított.

Hiába szeretünk valakit ha megcsalt vagy azt hisszük hogy megcsalt... valakinél olyna erős ez az erkölcs meg büszkeség dolog, hogy nem hajlandó újrakezdeni.

Valahogy bizonyítsd az igazad.

2012. szept. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!