Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélyem egy olyan lánynál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem egy olyan lánynál?

Figyelt kérdés
Van egy csaj a suliban. Igen már megint olyan kérdés hogy egy suliba járunk, Igen. Barátnője informált arról hogy elég félénk az új barátokkal stb. szóval nem olyan nyílt és közvetlen stb. sőt mi több nem volt barátja sem. Lenne értelme barátkozni vele ? a barátkozást azt úgy értem hogy próbálkozni idővel? Elhívni vhová? stb. A lány elég normális és nem ilyen pláza cica mica szóval elég szolid és helyes leányzó

2012. szept. 17. 19:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
59%
71% esélyed van! Mint amennyi víz van.
2012. szept. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
vicces vagy, de komolyan nah..
2012. szept. 17. 19:50
 3/22 anonim ***** válasza:
sztem igen
2012. szept. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

köszönöm az elismerést.


Amúgy h válaszoljak egy probát mindenképp megér!

2012. szept. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ha barátkozni próbálsz vele, akkor nincs esélyed. Barátból nem lesz pasijelölt.
2012. szept. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Ha érdekel a csaj próbáld meg becserkészni :P
2012. szept. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
igen, szal a barátkozást nem ugy értetetm..gondolom értitek hogy...elvégre nem is tudom hogy eljönne -e velem randira ha még nem volt pasija és inkább lányokkal van és új embereknek nem nyíl meg annyira...vagyis félénk..
2012. szept. 17. 20:45
 8/22 aranyoskám ***** válasza:
91%
Nem tudom ti honnan szeditek, hogy barátból nem lesz pasijelölt :D ez egy oltári nagy marhaság. Én rögtön a legelső kapcsolatom is így alakítottam ki, először csak összebarátkoztam vele, aztán meg összejöttünk és ennyi. Utána a többi 4-ből 3 megint ilyen :) Szóval egyáltalán nem lehetetlen, sőt. Csak el kell érni, hogy a másik félnek se legyen elég annyi, amennyi a barátság kereteibe belefér. 19/F
2012. szept. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Lehet h van ilyen, de szökőévente egyszer van rá példa ;)
2012. szept. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
háát én is ismerek ilyen történetet. de egy ilyen lánynál van értelme? nincs rá alkalom hogy beszéljünk az a baj..állandóan vagy megy-jön vagy nincs egyedül..stb csajokkal lófrál stb
2012. szept. 18. 20:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!