Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hahó mindenki! Két út van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hahó mindenki! Két út van előttem, melyiket válasszam? Egy szomorú 16 éves (részletek nagyon röviden picit lejjebb)

Figyelt kérdés

Röviden ennyi a történetem:

-16 éves vagyok, a fiú 18 éves

-4 éve ismerek egy fiút. 3 éve kb. fél évig jártunk, aztán szakítottam vele, mert egy táncest alkalmával megcsókolt egy olyan lányt, aki engem nem nagyon szívlelt. Igaz akkor még csak 12 voltam.

-3 évig nem találkoztunk, aztán hirtelen "akaratlanul"/véletlenszerűen egyre több helyen futottunk össze és megint beleszerettem és ő is belém...sajnos (legalábbis egy hónapja így érzem) ... mert 3 hónapig ugyan nagyon jó és szép volt minden köztünk, aztán ő megint megcsalt (megcsókolta egy lány nyakát) és még azt is elmondta, hogy beleszeretett ebbe a lányba (akit yakon csókolt), de nem akar velem szakítani, mert mellettem érzi, hogy biztosabb a helye...(na persze...PASIK)

-ma van egy hónapja annak, hogy végülis ÉN szakítottam vele, mert szenvedtem és úgy éreztem, hogy Ő azt várja, hogy én adjak ultimátumot

-MOST JÖN A "CSAVAR"...ma felhívott, hogy nagyon örülne, ha holnap elmennék megnézni őt a fellépésén és megírta sms-be, hogy úgy érzi JELENLEG belém szerelmes, ez még nem is lenne túl "érdekes" csakhogy pl. ott lesz az a lány is, aki miatt másodszorra szenvedtem a kapcsolatunkban...


KÖSZI, HOGYHA A TÖRTÉNETET VÉGIG OLVASTAD, NAGYON JÓ LENNE SZÁMOMRA, HA BÁRMILYEN TANÁCCSAL VAGY ÖTLETTEL EL TUDNÁL LÁTNI AKÁR JÓ AKÁR NEM!!! ELŐRE IS KÖSZI...


Kérdéseim: Most akkor kibe szerelmes??? (Mrt én lehet, h*ülye vagyok, de nagyon nehéz őt nem szeretnem ezek után is)

Elmenjek a fellépésére?

HA elmegyek, milyen legyek, mármint "fejbúbtól talpig csinos és szexi"

vagy "önmagam" vagy "olyan stílusú, ahogy neki leginkább tetszettem, amikor még együtt voltunk"


NAGYON ÖRÜLÖK ANNAK, AKIK IDŐT, ENERGIÁT ÉS "GONDOLATOKAT"

SZENTELNEK A KÉRDÉSEIMRE...ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!


2009. júl. 31. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

ó hát én el nem mennék...

tök ellenszenves a gyerek.

vagy te szerelmes vagy belé?

á sztem nem nagyon éri meg:S vagy nem is tudom. így külsősként sztem hagyd. jelenleg...menjenatúróba.

2009. júl. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy kibe szerelmes, vagy kibe nem csak ő tudja megmondani!Az, hogy elmész-e a fellépésre te tudod, de ha én a te helyedben lennék nem mennék biztos, mivel már 2x is megcsalt, és valószinű, hogy csak játszik veled...Tehát szerintem ne menj el!Hadd főjjön egy kicsit a saját levében!Mert ha megint avval a lánnyal lesz, akkor ismét fájdalmat okoz neked, ha meg nem, akkor csak ki akar használni!

Szerintem van sokkal jobb pasi is nála, aki majd nem bánik igy el veled! Szóval szerintem hagyd a fenébe!

2009. júl. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én hagynám, "menjen a túróba", ahogy az első hozzászóló írta. Megérne neked egy újabb csalódást, megalázást a kapcsolat? Játszik veled, húzza az agyad, de ha együtt vagytok akkor más után kajtat. Hát szép, mondhatom! És mi az, hogy JELENLEG úgy érzi, hogy beléd szerelmes?! 5 perc múlva meg egy másikba? Ő maga sem tudja, hogy mit is akar valójában, de szerintem majd csak akkor kellene TALÁN foglalkozni vele újra, ha bebizonyította, hogy te kellesz neki, és nem minden hónapban új csaj! Szerintem hagyd a fellépését, ne is foglalkozz vele egyáltalán. Ha jól értettem már kétszer is megalázott, becsapott. Gondolkozz el, hogy kell-e neked egy harmadik átvágás, és annak függvényében dönts!
2009. júl. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az első válaszolónak igaza van, nem ér ennyit ez a fiú, csak játszadozik az érzéseiddel és tönkretesz. Sokkal jobbat érdemelsz ennél. ;)

Sablon de igaz: járj társaságba, barátnőkkel szórakozni meg minden, éld az életed és próbálj új embereket megismerni és kevesebbet gondolni a gyerekre. Eleinte nehéz lesz, de ezt a dolgot le kell zárnod, szerintem.

Sok sikert! :)

15/F

2009. júl. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia! Az egyszerűbb fele :))): menj el és legyél ördögien szexi, de cselesen, ne öltözd túl magad, ne vegyél fel "végzet asszonya" vagy "prostis" ruhákat, ha egyébként nem szoktál! Legyél laza, fiatalos, de csábító! Pl egyszerű farmer, de magassarkú és dekoltázs, vagy rövidebb szoknya de szolidabb felső jó színekben, stb...alkatodnak megfelelően öltözz, te tudod, mi az erősséged! Sminkelj, de NE "mázold ki" az arcod! :)))

A másik fele bonyolultabb: hát ez a fiú még nem nagyon nőtt fel, nem tudja mit akar. Nem lehet percenként másba szerelmesnek lenni és közben lányok nyakát csókolgatni. Nem éri meg kínlódni ezért a fiúért szerintem. Viszont: ha elmész, viselkedj természetesen, és ne éreztesd, hogy oda vagy érte.Beszélgess vele tök nyugodtan, lazán, ne feszegesd, hogy most akkor mit érez...stb Ha pedig a másik lánnyal is flörtöl ne is foglalkozz vele. Szépen nyugodtan köszönj el és ballagj haza. Nem éri meg ilyen kiforratlan fiúért küzdeni! És szerintem akkor ezentúl csak barátként kezeld.:)))

Sok szerencsét!

2009. júl. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Huha nem is tudom elmondani meg "igazán" megköszönni, annyira örülök, hogy írtatok páran. :)

Én arra gondoltam hogy valami olyan stílusba öltöznék fel ha elmennék, ami "megmutatom, hogy mit vesztettél" című stílus...bár azt hiszem én soha nem a külsőmmel hódítottam...:(

szerintetek töltesek fel magamról egy képet, hátha tudna valaki tippeket adni, hogy hogyis kéne kinéznem "szexisen, de kultúráltan" ???

még 100x nagyon köszi azoknak akik írtatok eddig

várok még több véleményt és tanácsot! Írjatok nyugodtan...

:( üdv:elkeseredett csajszi-16

2009. júl. 31. 19:50
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia te elkeseredett csajszi!

Bár nem értem miért!Ez a pasi annyit nem érdemel meg,hogy akár egy percet is foglalkozz vele!Nem hogy még bánkódj is miatta!Szerintem menj el a fellépésre!Legyél csinos és szexi de ne kurv@s!És ha tudsz akkor vidd el az egyik fiú ismerősödet és mutasd be mint az új kapcsolatod!Biztos van egy haver aki segít ebben.Érezze ő is azt amit te éreztél már 2x! Ez letaglózná!:)

2009. júl. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
el ne menj!!! had érezze mit veszített!!!
2009. júl. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én mindig azt mondom,hogy egy lány legyen igényes! Nehogy már még Te tegyél neki szívességet! Legyél olyan büszke, hogy nem mész el, de ezt meg is lehet úgy tenni, hogy nem vagy elutasító. Pl. megmondod neki, hogy szívesen találkozol vele, de csak úgy, ha az a találkozás kettőtökre vonatkozik csak,ahol egymással tudtok törődni. Így legalább látni fogja, hogy saját magaddal is törődsz, nem csak ugrálsz,ahogy ő fütyül.

A lényeg, hogy Te irányíts, légy elővigyázatos és ne higyj el mindent. De egy új esélyt normál keretek közt mindenki megérdemel (bár tudom neki ez a 3.lenne)

Szóval csak óvatosan, dögösen :)

2009. aug. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nincs ilyen téren nekem tapasztalatom, de én elmennék a fellépésre, felvennék valami szexi ruhát, de csak finoman, és az orra előtt csípnék fel valakit!

Szerintm egy ilyen srác, aki azt se tudja, hogy mit akar, nem ér annyit, hogy bánkódj miatta!

(Majd írd meg, hogy miként döntöttél, bár lehet már későn válaszoltam, de hajrá)

2009. aug. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!