Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor hiszik el már végre?

Figyelt kérdés

Számtalanszor mondtam már munkatársaimnak , ún. baráti körömnek , hogy nincs szükségem szeretetre. Éppen ezért így is viselkedek , hogy ne szeressen meg senki.

Sem baráti , sem párkapcsolati értelemben.

Úgy gondolom kedvelhet valaki engem csak ne szeressen!

Nekem az egyáltalán nem fontos mert sokra nem értékelem.

Mégsem akarják elhinni , elfogadni.


2012. szept. 19. 07:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Zavar ha valaki érzelmileg túl közel kerül hozzám ! Úgy érzem ilyenkor a bensőmben olvas.
2012. szept. 19. 07:56
 2/5 menta34 ***** válasza:
100%
Nem az a kérdés, hogy ők mikor hiszik el, hanem, hogy te mikor látod be, hogy ez amit felvázoltál baromság. Az ember társas lény, szüksége van a szeretetre. Gondolom fájdalmas tapasztalataid voltak korábban és a további rosszat elkerülendő ebbe a kreált állapotba menekültél... azt értesd meg a környezeteddel, hogy a csesztetésük ellentétes hatást fejt ki, hagyják abba ha jót akarnak neked.
2012. szept. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hű, nem tudom, hogyan sikerült erre a szintre eljutnod, de csak csodállak, hogy abszolút nem igényled a szeretetet. Én 30 évesen még mindig csak próbálom magamba szugerálni, hogy nincs szükségem semmiféle párkapcsolatra, mert nem kellek egyetlen egy nőnek sem. Próbálok magamban utálatot gerjeszteni irántuk, de nem valami nagy eredménnyel. Jó volna, ha a nőket csak simán nőnemű embereknek látnám (még a legszebbeket is).


Taníts, Mester!!!


30/f

2012. szept. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hat nem akarlak megbantani, de ez igy egyatlatalan nem helyenvalo. Van egy olyan sejtesem, hogy nem volt bonyodalommentes az eleted.

Es az emberek ezt tenyleg nem tudjak elfogadni es nem is fogjak megerteni, hogy te nem vagysz a szeretetre. Szerintem azt gondoljak, hogy legbelul vagysz a szeretetre es csak ugy mondod az egeszet, ezert eroskodnek.

Szerintem neked kellene valtoztatni a magatartasodon es rajonnod, hogy masok szeretete igenis fontos es boldogabb leszel tole. Attol meg, hogy szeret valaki, nem kell vele megosztanod a dolgaid, nem lat beled.

2012. szept. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A hibát ne a többségben keresd, hanem magadban. Ha megtalálod az okot, ami miatt félsz közel engedni magadhoz másokat, akkor képes vagy változtatni, és rájössz, hogy igenis nagyon jó, ha szeretnek. Az ember így van kitalálva.
2012. szept. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!