Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik társkereső oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik társkereső oldalon találok 24-26 éves ÉRTELMES, KOMOLY GONDOLKODÁSÚ lányokat?

Figyelt kérdés
Ja és akik szóba is állnak egy 31 éves férfival.
2012. szept. 19. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
mi van, a saját korosztályod lepattint?
2012. szept. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semelyiken. Egy nő azt szereti hinni, hogy kiszemelik, és az önmagáért történik, nem azért, mert valakinek mindegy már, csak nője legyen. Ezért igen kevés olyan nő van, aki értelmes, mégis párkeresőn próbálkozik. Esetleg olyanok, akik valami eldugott településen élnek vagy gyerekük van, mert nekik nehezebb az ismerkedés.

Ismerkedni olyan helyeken érdemes, ahogy az ember többször megfordul és a felek még azelőtt megismerik egymást valamennyire, mielőtt a párkapsolat szóba jönne. Tehát pl irodahéz ebédlője, ahol nap, mint nap ösze lehet futni, lehet lassanként ismerkedni, tanfolyam, sport, táncfoglalkozás...stb.

Bár mondjuk 31 évesen nem igazán értem, hogy miért kell, pont 24-26 év közöttieknek lennie, miért nem jó mondjuk a 24-32, ha komoly kapcsolatot akarsz. Azért a nőknél is úgy van, hogy minél idősebb egy lány, annál érettebben gondolkodik, komolyabban áll a kapcsolatokhoz. Nem értem, hogy mi bajod van a korosztályoddal pl.

2012. szept. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem pattint le, csak egyszerűen nem érdekelnek.
2012. szept. 19. 17:46
 4/5 A kérdező kommentje:

Akiről azt hittem ,hogy életem szerelme (32), arról nagyon sok év után kiderült, hogy nem mert a korunk ugyan majdnem pászolt, de Ő nő lévén érettebb volt. Ezzel úgy érezte, hogy irányítania kell.

Így most csak olyan társat keresek, aki nem szeretné megmondani, mikor vegyek levegőt.

2012. szept. 19. 17:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Te komolyan gondolod, hogy ez a kora miatt volt?

Hát nekem nem kellenél, mert én az olyanokat szeretem, akire az intelligenciája miat is felnézhetek. Ha meg hagytad, hogy parancsolgasson, az se a nő hibája ám...

2012. szept. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!