Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztem a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem a barátnőmmel egy hülyeségen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap este a barátnőm megahragudott rám? A telefonban eljátszotta hogy felvágta az ereit stb. és vagy 10percig hallóztam aztán pedig letettem a telefont, mert tudtam hogy csak hülyül? Aztán felhívtam 1-2 órával később, és akkor előadja "Látom mennyire vagyok fontos neked, és mivan ha tényleg felvágtam volna az ereimet??? Ennyit érek neked??" én erre mondtam hogy ez butaság, tudtam hogy csak viccel. Erre ő megharagudott, és "Attila Nincs időm erre, Csá" Most mit tegyek? (Ahova nem kell kérdőjel, bocsi csak a rendszer nem engedte elküldeni mert kevés volt a kérdőjel)
2008. máj. 16. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
tulajdonképpen mi itt a kéRdés...?de mär ne is haragudj,de ha valaki ilyennel viccel...hät nem tudom.sztem neki kéne bocsänatotkérnie nem pedig neked futni egy oylan utän aki azzal jötszik hogy megöli magät,meghogy igy akarja kideriteni mennyire is fontos ö neked.sztem neked is ätkéne gondolnotok a kapcsolatotokat...sztem.de häny éves a csaj?16?csak mert egy normälis csaj tudja hogy kell megfogni egy pasit vagy kdieriteni akärmit is vagy az ujjai köré tekerni..mert biztos nem igy..
2008. máj. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
lepontoztad az előző hozzászólót, pedig igaza van. baromi gyerekes ez az 'eljátszom,hogyfelvágomazereim' viselkedés. helyedben nem is foglalkoznék ilyen csajjal, ha most ilyen marhaságokat talál ki, mit fog később?
2008. máj. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén: forditott esetben Ő nem tette volna le? és akkor szerintem te nem puffogtál volna... vannak dolgok amiből nem kell hülyeséget csinálni, a halál ez egyik. Én éltem már át azt h tényleg komolyan gondolta a barátom és nem kivánom azt senkinek...szóval mondd meg a barátnődnek hogy ez nem volt valami vicces, és kérdezd meg hogy miért áll az erdő felől?...
2008. máj. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem pontoztam le, amúgy tudom hogy igazatok van! Az a baj hogy szeretem a hülye hisztis picsa barátnőmet..
2008. máj. 16. 15:14
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
jaaaaaaj naaaaaaaaaaa neharagudj én vagyok az utolsó kommentelő...ha szereted ne mondj rá olyant hogy hisztis pi... jó? csak az én kedvemért mert nekem csipi a szememet...ha tudnád hogy én mennyi mindent elviselek a barátomnak...de SZERETEM...ház ez a minimum:)
2008. máj. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%

figyelj, h hisztis lehetseges. De ti dferfiak se vagytok a legegyszerubb emberek, egyezunk meg.

Igen gyerekes dolog, a felvagom magam, de arra gondoltal h nem tudja esetleg kifejezni rendesen az erzelmeit, s igy probalja?

Ez nem gyerekes, sem rohelyes, hanem pszihologiailag nagyon is ertelme van. Nem tudja mindenki kifejezni az erzelemit olyan konnyen.,

Ha eddig nem tudnad a baratnodnek nagyonis szeretethianya van. es valamit csak kellett csinalj, h megharagudjon rad nem?

Csak ugy nem haragszik meg a semmiert.

Es a felvagja az eret arra voolt jo, h varta h utana fuss, azert mert szeretetre megertesre volt suzksege, es arra h valaki mellette legyen, azaz te mert a baratja vagy.

De ha ugy viszonyulsz hozza h a hisztis picsa baratnom nem is csoda h soha nem erted meg,. es ilyensmire viszonyul.

A nokhoz sok turelem kell es megertes.

Es ha beszelgetni akar, h a stresszet vezesse le, akkor nem megoldast ker a problemajara hanem csak h legyel mellette, es hallgasd vegig, de ne tegyel semmit.

Probald ki..lehet meglepodsz, es a baratnodnek felfedezet a nem hisztis oldalat.

Biztos oka van ha hisztizik, csak annyit nem tud, h hisztivel nem oldodik meg a problemaja . beszeljetek meg

2008. máj. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ígérem, hogy többé nem mondok rá olyat hogy "hisztis picsa" :) Amúgy mindig mellette állok, nekem sírja ki mindig a lelkét, mindig mindenben számíthat rám és ez fordítva is igaz. A barátnői is felhívtak engem, hogy mi van Csillával mert hogy nekik is hisztizik... Azt mondják a barátnői (akikkel szintén jóban vagyok) hogy ezt nézzem el neki, ők már régebb óta ismerik, ez rájön kb. félévente:)
2008. máj. 16. 17:32
 8/8 A kérdező kommentje:
De amúgy nagyon szeretem.. (L) :)
2008. máj. 16. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!