Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mire gondoljak. Megszeretnek bizni a baratomban, de ha titkol dolgokat mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudjuk egymast password-jeit, s biuznk egymasba, nem szoktuk nezni.

De egy ideje rosszul voltunk majdnem szakitas, es felmentem az emailjere es megkaptam h levelezett egy csajjal, h neki a csaj mennyire tetszik, meg az eletfelfogasa, (szerencsere kulfoldi) es volt vagy 2 helyen kontja, amirol nem tudtam.

azt tisztaztuk s mondta h azert tette mert nem voltunk jol, s mertt azt hitte h en is megcsalom(de ezt honnan szedte???, mert nem igaz)


Most kibekultunk, de meg mindig van naprol napra tobb ilyen iwiw fele oldala, amirol "zenet tolt", de ott lehetnek barataid is,uzenetek meg minden.

honnan tudjam h nem fog a csajos faza elofordulni megint? vagy h egyaltalan tenyleg abbahagyta-e?

Ha megkerdem tole, akkor felhanyja h nem bizok benne.De nem is igazan tudok ezek utan....Mit tehetek?



2008. máj. 16. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egyértelmű. Félrelép. Habár nem ismerem a párodat. De ne hagyd magad hülyének nézni... Az én barátom pl. ne bókoljon ilyen szinten más csajoknak, nekem bókoljon, hozzám tartozik!

Döntse el h mit akar, tartós kapcsolat,vagy kalandok.

A kettő együtt nem megy, és nem bánthat meg.

Tisztázni felesleges vele, mert szerintem tagadná, ebből amit leírtál.

A kapcsolatotokat se ismerem, szerintem tedd mérlegre a dolgokat.

Mért vagy boldog ebbe a kapcsolatba, mikor boldog vagy, és általába mik a főbb problémák.

HA van még probléma szívesen segítek rá ép megoldást találni, de érdemes számolni, h te akarod-e ezt a folyton kétséget, hogy most éppen kivel kavar...

2008. máj. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
folytonos*
2008. máj. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Minden szempontbol boldogak vagyunk. Csk ez az egy erosen zavar.,

Dj meg tolt zeneket oldalakrol,es ha megkerdem, azt mondja, h ne aggodjak, mert csak zenet tolt.

De ma is lattam h megvaltoztatta a passwordjet a skype-on...s azt mondja nekem,h azokat a skype magatol kuldi, de en nem hiszek neki,

2008. máj. 17. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!