Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerethetek egyszerre kettőt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Divi98 kérdése:

Szerethetek egyszerre kettőt? Váá olyan bonyolult ez, nem tudom mit érzek.

Figyelt kérdés
Szóval, van 1 srác, nagyon flegma, de én tudom, hogy belül meg érzékeny, és épp ezt szeretem benne, hogy olyan... sebezhető, és nem az a "mr, tökéletes". viszont, van 1 másik srác is, aki meg vicces meg ... áh teljesen ellentéte a másiknak.. és fiúk kövezzetek meg, de nekem mind2 bejön, és most nemtudom mitcsináljak.. trollkodók, légyszi kíméljetek :D és sajnálom, ha ez megbotránkoztató, vagy nem tudom:D:/
2012. szept. 21. 21:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerethetsz egyszerre kettőt,de a másodikat válaszd,mert ,ha igazán szeretted volna az elsőt akkor nem szerettél volna bele a másodikba :)
2012. szept. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de... úgy érzem, hogy mind2őt ugyan annyira sszeretem.. és nincs sorrend, mind2 az első helyen áll:S
2012. szept. 21. 21:14
 3/12 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok: ha gondolod írj privátot és jobban kivesézzük :)
2012. szept. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem szereted igazán egyiket sem.
2012. szept. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4-es, kifejtenéd ezt az álláspontod? :D
2012. szept. 21. 21:16
 6/12 A kérdező kommentje:
1-es írtam..
2012. szept. 21. 21:17
 7/12 anonim ***** válasza:

a másodikat válaszd... ezt a baromságot johnny depp mondta.. majd biztos neki kell hinni szerelmi ügyekben.. ( egyébként imádom johnny filmjeit, fantasztikus színésznek tartom, szóval ez nem a személye ellen irányult.. )

tegyük fel: együtt vagy valakivel. mittomén három év múlva találkozol valakivel, aki aranyos, kedves, izgalmas és bókolgat is neked. épp akkor összevesztél a barátoddal. akkor most el kellene dobni a kapcsolatodat? nem azért vannak a problémák, hogy megoldjuk őket? ha valami elromlik azt meg kellene javítani nem pedig próbálkozás nélkül a kukába dobni...

nah de nem ez volt a kérdés

a nevedből gondolom, hogy 14 éves vagy. nagyon-nagyon fiatal. nehéz és talán nem is érdemes így tanácsod adni. 14 évesen az ember még nem úgy szeret, hogy azt annyira komolyan kellene venni.

nah de a lényeg

képzeld el: mindkettő kórházba van és mindkettőnek kell egy szív, hogy életbe maradhasson. csak egy szív van. te döntöd el, hogy ki kapja meg. ha nem választasz mindkettő meghal. ki kapná a szívet?

de mondom, ehhez még fiatal vagy..

egyszerűbben kicsit:

"melyiknek mondanád, hogy hiányzol és melyiknek, hogy könyörgöm ne menj el" ?

2012. szept. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

*hiányzol helyett hiányozni fogsz

bocs

2012. szept. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
az elsőnek... hűűű, rögtön ő ugrott be...
2012. szept. 21. 21:30
 10/12 A kérdező kommentje:
lehet... lehet, hogy a ásodik nem tudom.. csak úgy hirtelen jött... de azt hiszem, hogy az elsőnek mondanám ezeket... hűűű remélem ez nem valami köcsögség... vagy nemtudom:D:S
2012. szept. 21. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!