Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is féltek a nagyon szép és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is féltek a nagyon szép és menő lányoktól és csak a félénkebbekkel mertek szóba állni?

Figyelt kérdés
Van az extra szépek között is sok kedves de max neten merek velük beszélgetni, élőben kizárt pedig tudom h kedves mégis attól tartok lenézne.. a hozzám hasonló átlagosabbakkal meg egész jól elvagyok.
2012. szept. 21. 21:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Általában akkor érdekel egy lány ha tetszik is,magyarán az ilyen celebekkel nem igen beszélgetek,mivel nem lenne esélyem náluk.
2012. szept. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nem csak hírességekre gondolok, utcán v suliban bárki aki nagyon extra jó csaj,
2012. szept. 21. 21:55
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem szabad felni.
2012. szept. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Èn nem törődöm azzal hogy extra szép vagy sem,ha tetszik be pròbàlkozom.Vagy én vagyok bàtor vagy mások gyàvàk.
2012. szept. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
őőő...ált az extra szépek belül ocsmányak...van kivétel, de ezért maradok az 1xűbbeknél :)
2012. szept. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Minél szebb egy lány avagy szebbnek gondolja magát annál butább is.Kevés kivétel van köztük.

Én meg ezek szerint gyáva vagyok vagy csak realista.Ha egy lánnyal leállok beszélgetni,akkor akarok is tőle valamit.

2012. szept. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
ne törődj vele, egy próbát megér nem veszíthetsz semmit max mondasz valami hülyeséget röhög rajta aztán emgy tovább a beszélgetés ne aggódj :)
2012. szept. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
többnyire én is, vhogy nem tudok olyan magabiztos lenni ha van ilyen lány velem/velünk..
2012. szept. 21. 22:05
 9/16 A kérdező kommentje:

ezek a hülyeségek be is jönnek akikkel merek így kezdeni :)

de náluk egyszerüen nem jut eszembe semmi, mondjuk ez nem baj, csak mint érdekesség jutott eszembe és kiváncsi voltam más is van-e így :O

2012. szept. 21. 22:08
 10/16 anonim ***** válasza:
én beszélek 10es nyitottabb/bátrabb lányokkal is de nem mernék velük kezdeni, nem remélek semmit. 10es visszafogottabbakkal viszont már más a dolog, bár nem kéne 10es inkább 8-9esre vágyom
2012. szept. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!