Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy újra szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy újra szerelmes legyek a páromba így 4 év után?

Figyelt kérdés
2008. máj. 16. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudunk részleteket. Mi romlott meg? Minden rendben, csak épp szerelmes nem vagy?... Mi hiányzik a kapcsolatotokból?

Amúgy, szerintem ha egyszer beleszerettél vkibe, és van miért tisztelned, csodálnod, akkor ezt ki tudod újra hozni magadból!

Meg kell benne látnod megint azt a pasit, akibe beleszerettél.. Idézzetek fel emlékeket, menjetek el egy szenvedélyes útra, ... A lényeg, h közös élmény legyen, és mindenképpen vmi új.

Sok sikert!

2008. máj. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

sehogy.

5 év együtlét 1 év házaság = válás (nekem)

mikor nincs szerelem de más semmi sem már, se csodálat, se nem tudsz büszke lenni rá, akkor az már leves.

2008. máj. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem sem tudod ezt kihozni magadbol.bár lehet, hogy még szerelmes vagy, csak épp hiányzik valami a kapcsolatotokbol. Probáljatok sok kozos programot szervezni, elmenni olyan helyekre csak kettesben ahol még nem jártatok..

De viszont ha tényleg elmult a szerelem akkor nem érdemes eroltetni, mert az tényleg leves!

2008. máj. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi is a negyedik evunknel tartunk es jol mukodik. Imadom, szeretem, hogy okos, o buszke ram azert amiert...

Nekem minden evben megvannak a magam kis szerelmei. Ez pusztan platoi es elerhetetlen. Ezt el is mondom Kedvesnek o meg ugy van vele:....jol van te kis....csak logjon a kezed a bilibe...

Miutan elmulik az apro, mas irant taplalt miniatur szerelem (ami csupan napok kerdese) akkor mindig rajovok, mekkora mazlista vagyok, hogy o van nekem! - nem mintha ezzel maskor nem lennek tisztaban....

Kell, hogy az ember tisztelje a parjat es jol erezze vele magat mert a szerelem az egy tuno dolog az esetek 85%-ban. Az aplitudo mint olyan, egyszer fenn, egyszer lenn...de a tisztelet es szeretet megmarad. Mindig.

Tedd fel magadnak a kerdest: szereted? nem szerelemmel vagy inkabb ragaszkodsz? Tiszteled vagy csak nem akarod megbantani?

2008. máj. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szeretem, mást el se tudnék képzelni, ragaszkodom is hozzá. De nem vagyok már szerelmes egy ideje. Remélem,h ez még vissza fog térni. Csak nagyon rossz, hogy ez ez érzés elmúlt. Depis vagyok e miatt és rossz kedvű.
2008. máj. 16. 20:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne kombinálj! a szerelem természete nem csak a lángolásból áll. Később megváltozik: ha jó ha együtt vagytok, szereted mint embert is, kívánod őt, boldog vagy vele, és emberileg passszoltok 30 év után is, akkor az ugyanúgy szerelem, mint egy gyerekcipőben járó valami. Sőt, megkockáztatom hogy még inkább az.
2008. máj. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vannak elmenyek amiket egyutt eltek meg? Vagy unalmas lett az egesz? Normalis, hogy elmult a szerelem!!! Semmi sem tart orokke. De attol meg boldog lehetnel vele. Olyan, hogy orok szerelem nagyon keveseknek adatik meg. Nem szabdna hagynod, hogy a depi lehuzzon!!! Menjetek el turazni, vagy pecazni vagy koncertre orjongeni! Rendezvenyre, versenyre, ami izgalmas es egymast kell segiteni, hogy nyerjetek.

Ping-pongozi, tollasozni, kosarlabdazni.....

Valamit ahol egyutt vagytok es esemeny tortenik....De ne moziba meg vacsorazni!!! Mert az kicsit elragott es unalmas is vagyis tortenes mentes...az a frissen probalkozoknak valo szerintem.

2008. máj. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát...nekem 3 év után sikerült...hogy hogyan azt nem tudom még magam is meglepődtem ezen...újra nagyon szerelmes lettem egy szakítás után (egy napig tartott XD)de nemtudom miért...
2008. szept. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!