Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy felfogja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy felfogja a barátom, hogy ezzel csak nehezít a helyzetemen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Csendesebb, visszahúzodóbb lány vagyok, főleg az olyan emberekkel szemben akik pont az ellentéteim.. A barátom a totális ellentétem, hangos, nagyszájú, néha bunkó és nagyképű. Sok barátja van..értitek.. Szeret engem, ezt szinte biztosra tudom, de velem is olyan mint a többi emberrel, úgyértem lehetne kicsit kedvesebb is.. nem ilyen flegma. Nem érti meg, hogy így nemtudok előtte megnyílni, rendesen beszélgetni vele.. azt mondja legyen önbizalmam, főleg ha vele beszélek.. de ő aki világ életében a középpontban volt, sosem fogja megérteni, hogy nekem ez nehezebb. Régen sokat bántottak, csúfoltak, depressziós voltam, nem is értem, miért pont én kellek neki? Remélem értitek mit szerettem volna leírni..

Nagyon szeretem,de ez így nemfog működni, hogyan mondhatnám meg egy ilyen embernek, hogy legyen kicsit toleránsabb velem?!

17/l



2012. szept. 25. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Pont igy ahogy leirtad.
2012. szept. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Pontosan így,ahogy itt leírtad.

Lehetsz visszahúzódó,de kerek perec világossá kell tenned számára hogy vagy az ajtón kívül hagyja a nagyképűségét és a flegmázást a barátainak tartogatja,vagy fel is út,le is út.Az,hogy "legyen önbizalmad" korántsem egyenlő azzal hogy nagyhangú,óbégató paraszttá kell válnod.

2012. szept. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért van Veled? Mert kihívás vagy számára. Az ilyen ha végre megdu.ghat, után otthagy!
2012. szept. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Traune ***** válasza:
3. kommentelő (elöttem lévő) egy f*stfej. ennyi a véleményem. Nekem is ilyen barátnőm van. Én (szerintem) nem vagyok flegma de poénokkal meg mindenfélékkel valahogy mindig a csoport középpontban tudtam lenni, sok barátom volt. Barátnőmnek is vannak barátai nem azért de mégis olyan bezárkózottabb, nekem is nehezen akar megnyílni (remélem nem te vagy az :D ). ez hogy hú kihívás megdug otthagy meg baromság. És hogy miért van veled? mert szeret, mert szerelmes. sablonosan hangzik de én például élő példa vagyok, annyiszor megbántott már a barátnőm mégis még együtt vagyunk mert mindig is hozzá húzott a szívem :) megnyílásra pedig, mond meg neki hogy mit tegyen, hogyan tudnál te könnyebben megnyílni, pontosan mond el neki. amugy nem érti meg :)
2012. szept. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Most miért vagyok én f*szfej? Mert elmondtam a véleményem? Én Rólad nem írok semmit, Te már minősítetted Magad.:)

"hangos, nagyszájú, néha bunkó és nagyképű." És nem csak a haverokkal, hanem a barátnőjével is! Én ha szerelmes vagyok valakibe akkor nem vagyok vele bunkó és nagyképű. Legyen önbizalma, "főleg ha vele beszél"?! Ki ő, hogy ezt így megmondja?! Nem így kell önbizalmat építeni egy másik emberben. Egy kapcsolat a kölcsönös alkalmazkodásról is szól. Gondolom azért ilyen, mert nem fél, hogy elveszít, vagy ha mégis, akkor biztosan rögtön talál majd helyetted három másikat.

Szerintem próbálj meg vele leülni és megbeszélni ezt a dolgot, ha akkor is flegmázik meg bunkóskodik, akkor lapát!

2012. szept. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem akarok károgni, de én elhagynám. Egy kapcsolatban fontos a kommunikáció, és a megnyílás egymás előtt! Ezek nélkül egy kapcsolat mindíg felszínes marad, nem lesznek mélyebb érzelmek...nem ér semmit...Én is egy csendes típus vagyok, engem is sokat b@sztattak miatta, most is csendes vagyok, de ha valaki beszól, odaharapok:)))Mondjuk most már jobb, könnyebben megnyílok, de még mindig nem vagyok a társaság középpontja (hacsak be nem tépek:))
2012. szept. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek! Még várom a tanácsokat..

Látom megoszlanak a vélemények. Most jutott eszembe ahogy olvastam a kommenteket, egyikötők azt írta, "az ilyen pasi, amint megd.ghat, ott is hagy.." ... Nos, még mielőtt összejöttünk, egy srác aki már régóta ismeri, aztmondta nekem, hogy csak azért szeretne velem összejönni xy, hogy megb.szhasson.. ezt elmondtam xy-nak és rendesen kiakadt rajta.. szóval a fene tudja..

De annyira nagyképű, (pedig látszik rajta, hogy már csak megszokásból) hogy nem merem neki elmondani ezt.. :S Most én vagyok a reménytelen?

2012. szept. 25. 17:00
 8/9 anonim ***** válasza:

azt kéne magadban eldöntened, hogy szereted-e annyira a barátod, hogy ezt a helyzetet elviseld hosszútávon? mert szerintem neki sem könnyű, hát még neked!

az csak egy jól hangzó duma, h az ellentétek vonzzák egymást....egy darabig. de az ilyen nagy személyiségben és viselkedésben való eltéréseket nagyon nehéz, sőt szerintem nem is lehet kompenzálni.

sokkal jobb kapcsolatban is élhetnél, ha találnál egy hozzád való fiút!

2012. szept. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Hanariko ***** válasza:

valóban van olyan pasi, aki csak kihívásnak tekini az ilyet, és olyan is, aki tényleg szeret... senkinek sem kell/kéne magára vennie azt a leírást, ami nem illik rá. :)

Azzal meg egyetértek, hogy nem így kell önbizalmat építeni.

Kérdező: valahgy szedd össze a bátorságot és mondd el neki határozottan hogy ez neked így nem könnyű, sőt, nagyon is nehéz, és ha azt akarja, hogy megnyílj, akkor legyen kedvesebb és tényleg csak barátainak bunkózzon.

Vagy ha ez nem megy, akkor keress egy hozzád illőbb partnert.

2012. szept. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!