Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan férfi akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi akinek a párja hízott szülés után, és nem is tudta leadni, de ő mégis úgy szereti ahogy van, és nem hiányzik neki a régi alkatú felesége?

Figyelt kérdés
2012. szept. 26. 09:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Szia.Bár én nő vagyok feltételezem te is de szerintem ha a férfi szülés után plussz tíz kilóval nem tud szeretni akkor ott alapból probléma van.Én is szültem elég sokat híztam a terhességem utolsó két hónapjában(akkor hagytam abba a munkát)még mindig van rajtam 7-8 kiló de egyszer sem mondta a párom hogy kövér vagyok,bár ő amúgy se szereti a sovány nőket.Persze ez nem azt jelenti hogy hízlalom magam de ha visszamegyek dolgozni 2-3 hónap alatt leszalad a többlet.A lényeg hogy nem hanyagoljuk el egymást.
2012. szept. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
18%

Szia!

Én őszinte leszek,sajnos nem tudnám elfogadni,szexuálisan nem tudnám megkívánni,és ekkor megette a fene az egészet,nem tudnék hozzáérni.

Nem bántanám,de ekkor szerintem elválnék tőle békében,inkább mint,hogy veszekedés vita legyen.

2012. szept. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Ilyen alapon ha belegondolunk akkor minden pasit ott lehetne hagyni ha hízik pár kilót.Még nem hallottam olyat hogy egy nő azt mondja a férjének hogy nem fekszem le veled mert híztál öt kilót!!!
2012. szept. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
73%

A terhesség, és az azzal járó hízás az élet része. Mint ahogy az is, hogy a nők java része azért lead valamit/mindent abból a szülsé után, amit a terhesség alatt felszedett. Butaság nem elfogadni azt, hogy ez normális. És butaság elhinni azt, hogy normális, ha egy nő szülés után 3 héttel úhra az a piszkafa, aki volt. Az nem a valóság.........

Páromon van még 6 kiló. De rendben van, és szép lassan le is fog menni róla:)

2012. szept. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem nem butaság utolsó az lenne a normális.Ott van Gárgyán Rita fitneszbajnok például.

Csak oda kell figyelni,mit eszik meg járni tornázni utána is,igaz kismama tornára.És nem kettő helyett enni és nem minden ,,szemetet".

2012. szept. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
63%
Akkor mi a fontosabb a család vagy néhány kiló?Azért mert valaki akinek te gyereket csináltál aki neked szült egy gyermeket nem lett szülés után egy hónappal olyan mint amilyen volt előtte képes vagy otthagyni??Akkor neked nem való sem az apaság sem a család.
2012. szept. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Utolsó ez igaz,én nem is akarok gyereket maximum 15-20év múlva,mert tényleg nem való nekem se gyerek se család.

Munkának meg a sportnak élek meg dorbézolásnak :D

2012. szept. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
68%
5-ös, szóval szerinted Gárgyán Rita fitneszbajnok a "normális"? Attól tartok, probléma van az ítélőképességeddel, értékrendeddel.
2012. szept. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
46%

Mindenkinek más az értékrendje nekem ez a normális speciel,mivel ezt a sportot űzöm 10éve már lassan,és általában,ezen körben nézzük a nőket,mindenkinek más a fontos mindig azt mondom,nekem az,hogy tipptopp legyen a csaj,másnak meg,hogy tipikus családanya én attól mászok falra,más meg az én nézőpontomtól :D

Nem vagyunk egyformák hálistennek :D

2012. szept. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Örülök hogy legalább bevallod.Gárgyán Ritát viszont csak tényleg akkor lehetne alapul venni ha ő lenne az átlag nő de nem az.Gondolom ő nem az a fajta aki otthon főz,mos,takarít,ellátja a gyereket stb szóval a kettő összehasonlíthatatlan.
2012. szept. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!