Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na szóval volt 1fiú akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na szóval volt 1fiú akivel csak titokban birtam járni de aztán közös döntéssel szakitottunk! De viszont én még szeretem. Félek attól, hogy kinevet vagy viszautasit! Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
2012. szept. 28. 19:54
 1/8 anonim válasza:
modn neki hogy mit érszel..és hogy zseretnél újra vele lenni :)
2012. szept. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

miért titokban jártatok??

lehet hogy szégyelt..vagy te őt?

am meikötök hozta fel a témát hogy szakítsatok?

am csak simán mond meg neki hogy neked még hiányzik aztán ugyis vágja majd hogy mivan..

2012. szept. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
azért jártunk titokban mert a szülei nem engedték,hogy járjuk...de egyébként ő hozta fel a témát....De ha elmondom neki és viszautasit akkor mit tegyek?mondjak le rolla,vagy probálkozzam?
2012. szept. 28. 20:02
 4/8 anonim ***** válasza:

miért szakítottatok?

mennyi ideig jártatok?

2012. szept. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem ha nem-et mond akkor hagyd.. de nemhiszem hogy nem-et fogmondani:)
2012. szept. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na ma megmondtam neki,hogy mit érzek iránta!Sajnos ő rögtön rámodta,hogy nem érez irántam semmit! :( Most úgy érzem,hogy nem kellet volna elmondanom neki...Tök szar ez igy...Nagyon rosszul esett...:( Most hadjam vagy mit tegyek?Holnap jönnek és nemtom,hogy áljak elé?! Segitsetek kérlek!
2012. okt. 5. 19:14
 7/8 anonim ***** válasza:
hát ha megmondta hogy nem akkor ezvan.. sajnos ezzel nem tudsz mit tenni, te legalább megprobáltad fogd fel ugy hogy egszerélünk..nem ő az egyetlen fiú:/ :)
2012. okt. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát jó megprobálom......de ma mégis,hogy áljak elé??ha elmondta a haverjaink?csináljak ugy mindtha nem tettem volna semmit?!
2012. okt. 6. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!