Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Na szóval volt 1fiú akivel csak titokban birtam járni de aztán közös döntéssel szakitottunk! De viszont én még szeretem. Félek attól, hogy kinevet vagy viszautasit! Mit mondjak neki?

2012. szept. 28. 19:54  Privát üzenet  

A válaszok
modn neki hogy mit érszel..és hogy zseretnél újra vele lenni :)

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 2012. szept. 28. 19:55 Privát üzenet

miért titokban jártatok??

lehet hogy szégyelt..vagy te őt?

am meikötök hozta fel a témát hogy szakítsatok?

am csak simán mond meg neki hogy neked még hiányzik aztán ugyis vágja majd hogy mivan..

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont 2012. szept. 28. 19:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

azért jártunk titokban mert a szülei nem engedték,hogy járjuk...de egyébként ő hozta fel a témát....De ha elmondom neki és viszautasit akkor mit tegyek?mondjak le rolla,vagy probálkozzam?

# 3/8Időpont 2012. szept. 28. 20:02 Privát üzenet

miért szakítottatok?

mennyi ideig jártatok?

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont 2012. szept. 28. 20:27 Privát üzenet
szerintem ha nem-et mond akkor hagyd.. de nemhiszem hogy nem-et fogmondani:)

# 5/8Időpont 2012. szept. 28. 21:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Na ma megmondtam neki,hogy mit érzek iránta!Sajnos ő rögtön rámodta,hogy nem érez irántam semmit! :( Most úgy érzem,hogy nem kellet volna elmondanom neki...Tök szar ez igy...Nagyon rosszul esett...:( Most hadjam vagy mit tegyek?Holnap jönnek és nemtom,hogy áljak elé?! Segitsetek kérlek!

# 6/8Időpont 2012. okt. 5. 19:14 Privát üzenet
hát ha megmondta hogy nem akkor ezvan.. sajnos ezzel nem tudsz mit tenni, te legalább megprobáltad fogd fel ugy hogy egszerélünk..nem ő az egyetlen fiú:/ :)

# 7/8Időpont 2012. okt. 5. 21:12 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
A kérdező kommentje:

hát jó megprobálom......de ma mégis,hogy áljak elé??ha elmondta a haverjaink?csináljak ugy mindtha nem tettem volna semmit?!

# 8/8Időpont 2012. okt. 6. 10:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van egy barátnőm akivel nagyon régóta akartam járni és összejöttünk, de titokban. Nem is fogja fel járásnak csak barátságnak és érzem hogy elfogom veszíteni de nem akarom. Mi tegyek?
Hány éves kortól ideális elkezdeni járni valakivel?
Biztató jel, ha az utcán sok csaj visszanéz rám?
Lányok, szerintetek nem hibázom el azzal, ha a lánynak az elején megmondom hogy nem barátkozni akarok vele hanem járni? Nem fog elutasitani ezzel már az elején? Nem lessz rossz véleménye?
Hol ismerkedjek, ha nem szeretek diszkókba járni?
Mit jelenthet, ha a srác csak titokban akar járni egy lánnyal?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolati problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!