Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális? Ha ugy kb.1 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lencsilány14 kérdése:

Normális? Ha ugy kb.1 éve szakítottam a barátommal. De annyira rosszul jött ki az egész, hogy ugy döntöttem soha többet nem akarok fiút mert nem akarom ezt megint végig csinálni?

Figyelt kérdés
14 lány(első barátom)
2012. szept. 28. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Normális, én sem akarok senkibe beleszeretni soha többé.


21/N

2012. szept. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tök fiatal vagy még ehhez....

Lefogadok hogy 2 hónap múlva valami jó pasit fogsz keresni magadnak,csakmert a többi barátnődnek is van,és akkor neked is kell.....

2012. szept. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Majd meggondolod magad.
2012. szept. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz, nem kell.

És ha elfogadsz egy tanácsot, inkább mondd azt, hogy egy darabig, és akkor az ismerőseid sem fognak oltogatni, hogy úgysem jön össze.

Ha pedig egyszer te gondolnád meg magad, akkor se szólhatna be senki, hogy naugyemegmondtam.

2012. szept. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%

13 évesen szakítottál. most vagy 14. kérlek ne bántódj meg, de kislány vagy.

el fog múlni, az első szerelem utáni szakítás nagyon nehezen gyógyul. de gyógyul! :-)

2012. szept. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem múlt el az első szerelem, máig mindennél jobban szeretem de sajnos plátói... én is 13 évesen szerettem bele, azóta persze átalakultak néha felfrissültek majd kicsit leülepedtek az érzések de szeretem. Nem is tudok mással lenni, mert ő hiányzik, nem is nagyon akarok mást. 18 N
2012. szept. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na,most majdnem azt hittem,hogy az én ex csajom írt ide...De ő 20 éves,nem 14.A kapcsolatok előbb utóbb vissza térnek az életedbe,még ha most nem is akarod.
2012. szept. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!