Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik barátság fiú és lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik barátság fiú és lány között?

Figyelt kérdés
2008. máj. 18. 09:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
letezik, egy bizonyos kor utan.
2008. máj. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem igen, bár függ a körülményektől. Sportból fakadóan rengeteget vagyok fiúk között - lány létemre - és egyiktől sem akarok semmit, csak barátok vagyunk. :)
2008. máj. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
sztem nemnagyon van...mégha aztis mondják h szimplán haverok akkor is van 1 kis flört és társai..
2008. máj. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Egyértleműen nem létezik. Nagyon sok olyan dolgot lehet olvasni, vagy hallani róla, hogy például: beleszerettem a legjobb barátomba. Nekem sem működik a barátkozás lányokkal, mert egy idő után vagy ő kedvel meg engem vagy én őt.
2008. máj. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%

Az attól függ, ki mit ért barátság alatt.

Nálam például a barátság, vagy szerelem érzelmi kategóriák. Érzelmekre használom ezeket a szavakat függetlenül a kapcsolat fizikai jellegétől. Tehát nálam lehet barátság az is, ahol szexuális vonzalom van (vagy akár néha történik is valami), de nem szerelmesek egymásba a felek, amit egymás iránt éreznek az baráti szeretet. Én ezt barátságnak hívom (volt ilyen az életemben és mindkettőnk részéről csak barátság volt akkor is, amikor néha történt köztünk valami és most is barátság, amikor már jó régen nem történt semmi és mindkettőnknek voltak azóta szerelmi kapcsolatai is).

De ha valaki úgy értelmezi, hogy ahol szexuális vonzalom van, az már nem barátság, akkor lehet, hogy nincs ilyen. (Bár nem tudom: akkor ahol szerelem nincs, csak baráti szeretet, de vonzalom azért van, akkor azt minek lehet nevezni?)

Szóval szerintem ha a "barátság" szó (csak) érzelmekre vonatkozik, akkor szerintem létezik.

2008. máj. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
92%

[link]


Már 1x feltették ezt a kérdést,nézz körbe,hátha találsz hasznos információt :)

2008. máj. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%
Igen nekem is van lány barátom. Más kérdés, hogy gyerekkorunk óta vagyunk barátok. Mikor elér az ember egy bizonyos kort, már sokkal nehezebb ilyen barátságot kötni.
2008. máj. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Volt már egyszer pont így ez a kérdés.. most is csak azt tudom mondani, hogy igen, ha nincs szexuális vonzalom!
2008. máj. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
92%
nekem mindig azt szokták mondani hogy fiú-lány barátság 6 éves kor alatt és 70 év fölött van!De lehet hogy ez vsak egy köznmondás!XD
2008. máj. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%
Szia. Szerintem egy bizonyos kor után létezik. De pl. 16 év körüli korban szerintem nincs! Nekem is úgy indult pusztán barátként tekintettem az osztálytársamra. Most már "tisztára" bele vagyok habarodval.
2008. máj. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!