Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon megbántottam a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megbántottam a barátnőmet és szakított velem. Hogyan kérjek bocsánatot?

Figyelt kérdés

A barátnőm felhívott tegnapelőtt kicsit komoly dologról lett volna szó én meg elküldtem a pics@ba, durván beszéltem vele és sokat káromkodtam (szar napom volt). Később felhívtam, hogy bocsánatot kérjek tőle de nem vette fel a telefont, aztán elmentem hozzá de megmutatta hogy hol az ajtó, azóta nem akar látni és szakított velem. Igazából régebben is voltak olyan dolgok amik miatt sokat veszekedtünk és az is én hibám volt. Szeretnék mindent jóvátenni de elküld. Akkor mit csináljak?

21/F


2012. szept. 30. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is félnék egy olyan férfitől akinek dührohamai vannak. Mi lesz ha egyszer a gyereked problémáit kell megoldani. Jobbat érdemel a barátnőd.
2012. szept. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmit ne csinálj.
2012. szept. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jogosan szakított, ha valakit szeretsz, nem beszélsz így vele, még ha rossz napod is van, ez megmutatja, hogy milyen ember is vagy, így én sem lennék veled, akkor sem, ha normális napokon normális vagy. Aki "normális", az rossz napokon sem küldi el a barátnőjét, nem beszél vele csúnyán, stb...
2012. szept. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Agresszív állat.
2012. szept. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Akit szeretünk, azt nem küldjük el..oda se..

Vannak kötelező emberi civilizált viselkedési formák..

Ugye a főnököddel nem igy beszélsz??

De egy nővel, akit szeretsz (???) lehet..

Csak a gyenge férfi bántja a nőket..szóval is lehet.

Tudomásul vette, komoly dolgokról nem lehet veled beszélni,ha szar napod van..

Hát egy ilyen pasas nekem se kéne..

2012. szept. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nemár
2012. szept. 30. 20:11
 7/10 anonim ***** válasza:

Eső után köpönyeg. Igaza van a barátnődnek, hogy kidobott.

Említetted, hogy korábban is sokat hibáztál ilyen téren, mivel nem változol....ez van.

2012. szept. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az más miatt volt.
2012. szept. 30. 20:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon szeretem a nyálas fiúkat. Akik állandóan a kedvembe akarnak járni meg mindenbe nekem adnak igazat, nincs saját véleményük és nem merik megmondani, hogy mivan. De te meg már az a véglet vagy, akit még messzebbről kerülök, mint a másikat. Az már valami, hogy beismered, hogy durva, de naaa.... Te szeretnél egy olyan barátnőt, akitől félni kell? Biztos nem...Változz meg ebből a szempontból és majd ha tudsz magadon uralkodni, akkor keresd meg újra a csajt. Most ha folyamatosan zaklatod csak rosszabb lesz. Ha nem is a barátnődért, de saját érdekedbe változz meg.
2012. szept. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha te ilyen vagy, egy h*lye p*csát keress magad mellé, azok bírják az ilyeneket. A volt barátnőd okos és igenis jobbat érdemel. Nincs mentséged. Teljesen jogos amit tett.

Ez túl megy azon a határon, amit egy megértő nő megbocsát. És ha egyszer előfordult, elő fog máskor is.

2012. okt. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!