Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz, hogy folyton SOKKAL...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, hogy folyton SOKKAL idősebb pasik tetszenek?

Figyelt kérdés
16 vagyok és most egy 29 éves férfi tetszik :/ és többen is mondták hogy én is neki..csak kihasználna? :/ vagy ez normális dolog?
2012. szept. 30. 21:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Abnormális...
2012. szept. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy kihasználna, szexen kívül mit akarna tőled? Komoly kapcsolatot? Ne viccelj.
2012. szept. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. Ha csak a külső vonz, akkor érdemesebb ezt hanyagolni, de ha maga a gondolodásod is, inkább a gyermeknevelésen, karrieren agyal, akkor normális. Volt már ismerősöm, aki 18 évesen 36 éves férfival volt együtt, emellett kitünő tanuló volt, de nagyon érett volt a korához képest. Bár szerintem nálad csak a vonzalomról van szó.
2012. szept. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ezt úgy hívják, hogy apakomplexus :D
2012. szept. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én erről szívesen beszélgetek veled... lehet ezen segíteni, betegség... ha nem megy egyedül, PSZICHOMÓKUSHOZ!
2012. szept. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
hát nem csodálom. gondolom csupa justin bieberrel vagy körülvéve a korosztályodban...
2012. szept. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Igazából normális, mert természetes, hogy kíváncsi vagy egy nálad jóval idősebb férfire. Legyünk őszinték, ezekre a mai tini srácokra elég hamar rá lehet unni, olyan kis éretlenek. De lehet, hogy csak én látom így. :)

17/L

2012. szept. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

ebben a korban sztem nem gáz :)

(ha van kedved írhatsz, csak beszélgetni. nyugi, én nem a tizenévesekhez vonzódom :D )

35F

2012. szept. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Normális.

Nem biztos, hogy kihasználna. Vannak olyanok is, de hidd el vannak olyan kapcsolatok ahol jóval idősebb az illető és a korosztály is más ráadásul és mégis jól megvannak.

Normális, mert lehet hogy ilyen a gondolkozásmódod. Ahogy egy előbbi válaszoló is írta lehet neked nem feltétlen csak a hülyeségen jár az eszed és nem egy kis hülye fiúra vágysz hanem egy rendes,értelmes érett pasira. Ezzel nincs gond, max ha összejönnél vele, hogyan lesz a folytatás..

Amúgy én is ebben a korosztályban avgyok és most egy nálam 10 és fél évvel idősebb pasi tetszik már majdnem egy éve .. :P

2012. szept. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:

"Igazából normális, mert természetes, hogy kíváncsi vagy egy nálad jóval idősebb férfire. Legyünk őszinték, ezekre a mai tini srácokra elég hamar rá lehet unni, olyan kis éretlenek. De lehet, hogy csak én látom így. :)

17/L"


igen csak te látod így, habár már lehet hogy nem vagyok tini...fájdalmas válaszadás közben rájönni erre :D


amúgy a kérdésre: abszolút kihasználna. mert lelki érettséged nulla hozzá képest, a tested meg már rendben van. nem szarakodna a lelkeddel, meg a kis problémáiddal, csak megrakna és viszlát. ez az általános, de van olyan is aki ilyen idősen is képtelen felelős döntéseket hozni, gyerekesen viselkedik hozzá passzolhatsz de az ilyenek hálistennek ritkák.


ne hagyd magad abba a tévedésbe esni, hogy felnőttél, mert nem mondanád ugyanezt mondjuk 7 év múlva :)

23/F

2012. okt. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!