Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a páromnak a születésnapjára?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam azon, hogy valami plüsst, igaz, hogy fiú de elmondása alapján szereti. Nem rég vagyunk együtt és nem tudom mit vehetnék neki, amiből érzi, hogy szeretem, és ha ránéz eszébe jut kitől kapta.
2008. máj. 18. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mi három hónapja voltunk együtt, mikor a páromnak szülinapja volt, és én egy szép tollat vettem neki, amit gravíroztattam. Akkor még nem igazán ismertük egymás ízlését, ez mégis személyes ajándék volt a felirat miatt :)

Szerintem egy plüss túl gyerekes,bár nem tudom, hány évesek vagytok.

2008. máj. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
No igen, ismerni kell az ízlését, univerzális ajándék - főleg maradandó - nincs. Ez a gravírozott toll így meggondolva nagyon jó ötlet, de mondjuk az értékhatár és az ízlés ismerete nélkül nem lehet pontos választ adni. Mondjuk ha meg is akarnád vele nevettetni (így a kapcsolat erején kimondottan hasznos :-) ), akkor a vicces boxer hatásos. Ördög-angyal, satöbbi ;-)
2008. máj. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!