Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Segítsééég!

Figyelt kérdés

Sziasztok..A barátom nem mondja meg h hova jár el, csak utólag látom facebookon hogy részt vett itt meg ott ..xD Minap észrevettem h egy számomra ismeretlen csaj szülinapi bulijára akar elmenni...és nekem nem is szólt róla. Nem azt mondom, h kéreckednie kellene, mert úgyis azt mondanám h menjen nyugodtan, csak legalább mondaná el h mi okbl megy meg h ki az a csaj meg nyugtasson meg h nemkell félnem. De így...:(( Teljesen tanácstalan vagyok és nagyon aggódom. Neki nem merem elmondani, mert akk hisztisnek tart és megígértem h nem féltékenykedek....de megőrülök :(( Ti mit tennétek? :(

L20



2012. okt. 3. 11:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

1. Szedd össze magad és írj rendesen, helyesen és kevesebb retardált jel használatával.

2. A kérdésedben benne van a válasz. Beszélj vele, mondd meg, hogy nem fogod ezentúl sem számon kérni rajta, hogy hová megy, de örülnél, ha elmondaná, mert akaratlanul is gyanakvóvá válik az ember, ha így suttyomban "lóg meg". Még ha nem is csinál semmi rosszat, akkor is okot ad némi féltékenykedésre, mert titkolózik. Ez az egész szerintem az ő részéről hiba, mert kéne lenni annyi empátiának benne, hogy tudja, hogy ez neked így nyugtalanító lehet.

2012. okt. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%
Gyere össze velem,én legalább megbizhtato vagyok.
2012. okt. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

:DDDD 2. :DDD hát..:DD foglalt vagyok az a helyzet :D egyébként, mindegyik fiú ezt mondja h megbízható :D ...ő is ezt mondta :P

1. Okés, bocsi a hibákért csak gyorsan írtam. Annyi minden kavarog a fejemben...

Ha elmondanám neki akk dobna, mivel 2 hete szakítani akart velem merthogy betegesen féltékeny vagyok.

2012. okt. 3. 12:11
 4/13 anonim ***** válasza:
pech
2012. okt. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
az :D köszönöm a válaszokat :D feldobtátok a kedvem :D
2012. okt. 3. 12:20
 6/13 anonim ***** válasza:
Ki nem szarja le hogy szakitani akar?Ez nem féltékenység szerintem.
2012. okt. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ja
2012. okt. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

hát én nem szarom pl :DDDDDDD amúgy igazatok van......beszélek vele....de személyesen akarom mindenképp..h lássa h ez engem tényleg bánt..

de ahoz h újra lássam még várnom kell egy hetet...:S

2012. okt. 3. 12:46
 9/13 anonim ***** válasza:
Jaj.... és még 1× JAJ!!! Íme az emberi lélek, melynek melodramatizálását láthatjuk hölgyeim és uraim.
2012. okt. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jaja, mindenképp személyesen beszélj vele, az msn vagy a fosbook sza­rt sem ér.
2012. okt. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!