Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám neki elmondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám neki elmondani hogy akár több is lehetne köztünk? És egyre jobban érzem hogy ez már nem csak barátság!

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel 5 és fél éve találkoztam először!Akkor még csak eljött néha és beszélghettünk!Majd egyre erősebb lett minden és szinte minden nap találkoztunk!Tisztára meglepődtem amikor puszit kért!Adtam is de valahogy még én akkor nem akartam komolyabb kapcsolatot!Ő ezt tudomásul vette!Most hogy egy év eltelt én már ugyérzem hogy komolyabb is lehetne de Ő szerintem már beletörődött a barátságba ,pedig most is mindan nap találkozunk!Légyszíves segítsetek!
2008. máj. 18. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
szeritem ha azóta nincs senki az életében akivel komolyabb kapcsolatot szerete akkor közeledj hozzá:) te kérj puszit! érezze h meggondoltad magad vagy csak egyszerüen beszélj vele! sok szerencsét!
2008. máj. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát elsőnek arra gondoltam, hogy mikor együtt vagytok és csönd van akkor közelebb mész hozzá és a szemébe nézel..még közelebb, hogy érezze csókra vársz de rájöttem, hogy ezekután rendesen összezavarodna mert nem tudná mit is akarsz tőle..a legtisztább ha elmondod, hogy lehet hibáztál amikor azt mondtad, hogy legyetek barátok és akkor ha még mindig akar úgysem hagyja annyiban..ha pedig nem akkor veszett fejsze :)persze szurkolok, hogy összejötjjetek
2008. máj. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi!senki más nem volt még eddig!
2008. máj. 18. 21:09
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi mindánt bár már most tiszta ideg vagyok!
2008. máj. 18. 21:10
 5/8 A kérdező kommentje:
Huhh...nem tudok vele beszélni mert mikor próbáltam akkor az jutott eszembe hogyha mégis nemet mond akkor még a barátságunknak is lőttek!!!:( Esteleg ötletek még?
2008. máj. 19. 15:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia. Pont "itt tartok" én is mint te! 16 éves srác vagyok, és nagyon beleestem egy csajba. Az elején csak barátként tekintettem rá, de igy hogy mindennap együtt vagyunk napról-napra egyre jobban érzem hogy többet érzek iránta.(lassan belebolondulok:'() Csak van egy szépség hiba hogy "elég" félénk vagyok és nem merem neki elmondani, hogy mit érzek iránta. Félek, ha elmondom neki akkor tönkreteszem a barátságunkat is (esetleg) :'(


Szerintem Te legyél bátrább mint én és mondd el neki, hogy mit érzel iránta, kettesben egy nyugott helyen:)

2008. máj. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát sztem..találkozáskor vagy

elköszönésnél kérhetnél puszit és

egy picit (mintha véletlen lenne)

elfordítod a fejed és a szájára adod "véletlen"xĐ

és majd meglátod a reakcióját talán ebből már

tudni fogod hanyadán is áll a dolog.(:

Sok szerencsét=)

2009. aug. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

am..

"15/L"

2009. aug. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!