Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak ha a baratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak ha a baratom egy egoista?

Figyelt kérdés

DJ, es minden ejjel kever clubbokba, jarja az orszagot, stb.

Minden teren jol vagyunk,d e mikor a hulye zenejerol jon szo, v a keveresrol en semmit nem szamitok neki.

Ha nem megyek klubba, mert bajom van, nem ulne velem itthon, mert neki a keveres fontosabb, ha elmegy mas varosba, ugyansak az fontosabb.

Tehetek valamit ez ellen?

Kezd nagyon az agyamra menni. Mondtam neki, de bevagta, h nem arrol volt szo,h elfogadom ot ugy amilyen?

De ez egoizmus...a par kell valtozzon egymasert...ezt neki hogy magyarazzam el?


2008. máj. 18. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
A pár kell változzon egymásért... épp ez az... ha nincs kölcsönös tisztelet köztetek akkor elég rossz ez a kapcsolat és nme szabad ujjal mutogatnia másikra, hogy te változz! Mindketten változhattok.. Te is Ő is. Vagy immunis leszel erre a dologra vagy megbeszéled vele...
2008. máj. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerű, mint az 1szer 1... Ha akar téged, akkor ne legyen ilyen veled. Te vagy a nő (és ez most feminizmus) , ha neked ez a kapcsolat nem tetszik, akkor ne csináld.

Amúgy ez igaz fordítva is, nade a nőnek mégiscsak kellenek azok a bizonyos érzelmek... Biztos, hogy minden ujjadra kapnál egy pasit, nehogymár ő tegyen szívességet, hogy néha szakít rád időt! Igenis ne legyen fontosabb egy hobby , vagy egy karrier, annál akit elvileg (a legjobban? ) szeret. Nem tudom hány éves vagy, ha 20 alatti akkor nem annyira komoly, ezesetben lehet, h még nincs is sok választásod , ha több, akkor viszont ne hagyd magad.

Komolyan. Ne csak te akard , hogy együtt legyetek :S

2008. máj. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

*ez most NEM feminizmus :) amúgy.. lehet, h én is nagy hülyeséget írtam.. nem könnyű az ügy.. de szerintem sok mindentől függ. Bocsi, ez csak első reakció volt :S

Én utálom ha mindig nekem kell kezdeményeznem egy kapcsolatba, hogy ugyanmár..

2008. máj. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

20ak vagyunk. es egy es fel eve jarunk.

Az apja ilyen..orokolte? vagy beleneveltek? Azt ki lehet szedni belole?Mit csinaljak h ertse meg h nem jo?

azert csinalja, h ne verjek at masok, az apja egy nagyon mucsok ember es igy nevelte, ugyh amit en mondok ugyse fog tobbet szamitani mint az..mit tegyek?

2008. máj. 19. 09:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha pont a lényege nem tetszik, akkor dobjad ki. Az ember nem olyan mint a számítógép, hogy ha nem tetszik akkkor újratelepítjük, csak mert a gépház jól néz ki. Egyébként ezzel pénzt is keres? Mert akkor valószínű ebből a keresetből van fagyi meg mozi. (Mellesleg a való világban nem lehet a melókat csak úgy visszadobni, mert a barátnőm épp hisztizik - esetleg legközelebb mér nem hívják...)
2008. máj. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!