Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 éves fiú vagyok és van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves fiú vagyok és van egy 16 éves barátnőm akit nagyon szeretek. Lehetséges az hogy ebből a végén még esküvő is legyen?

Figyelt kérdés
1éve ismerem és 1.5 hónapja vagyunk együtt.Egyszerűen csodálatos amikor vele vagyok.Az együtt töltött időnek minden percét élvezem.Amikor nem vagyok vele számolom a perceket hogy mikor látom újra.
2008. máj. 18. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkedvetleníteni, de ennyi idő alatt nem hinném, hogy erről kéne gondolkodni, pláne ilyen korban. Én most 22 vagyok, fél éve vagyok a barátommal együtt, az elején olyan volt az egész, mint ti, hogy esküvő, meg az Nagy Ő meg minden, mára ez alábbhagyott, bár szerretjük egymást, de megtanultam, hogy sokkal jobb a mostra koncentrálni és a jövő majd kiderül.
2008. máj. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Huhh másfél hónap után ez merész kijelentés. Én 3 évig hittem azt hogy ő az igazi és ásó kapa nagyharang... De 3 és fél év után szakítottunk. Soha nem lehet tudni. Ne tervezz soha előre csak élvezd a napot, a jelent.
2008. máj. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a lényeg, hogy boldog légy.

Én minden barátomban a nagy Ő-t keresem, és már éreztem hogy vele akarom leélni az életem. Vele már vége. De az érzés maradt.

A mostani barátomnak is elmondtam ezt a hülyeségemet, mikor egyszer kibuktam, hogy minek a szerelem, ha úgy se tart örökké.. . és úgy is vége lesz, és úgy is szar lesz-

Ő azt mondta, hogy gondoljak bele, hogy milyen is lenne, ha ő lenne az utolsó.. rossz. Mert a tapasztalatok kellenek, és ezáltal ismerjük meg önmagunkat is! Azt kell, h mondjam,igaza van, kell a tapasztalat, mielőtt vkivel összekötöd az életed! Ez mind nagyon szép és jó, és helyes, hogy most így érzed, ettől szép a szerelem!

Habár szerintem az ember nem érzi minden kapcsolatában ezt, h letudná az illetővel élni az életét.

És mellesleg, ez egy nagyon hülye kérdés, amit itt feltettél. Itt senki nem ismer titeket, a kapcsolatotokat se, se semmit! Szerinted, akik 15 éves korukban jöttek össze, és ma már 40 éves házasok, ha ők feltették volna itt ezt a kérdést, szerinted nem ugyanez lett volna a válasz?

Azt hiszem, nem kell tovább magyarázni. Szóval bízd a sorsra :) úgy is az fog történni, aminek kell történnie.

2008. máj. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy még korai, de hallottam olyanról is akik pont ilyen idősek voltak amikor elkezdtek járni és azóta családot alapítottak és boldogan élnek!!!
2008. máj. 18. 22:40
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előttem szólóknak, de ettől még lehet esküvő. Viszont ha megfogadsz 1 tanácsot ne kérd meg a kezét, késöbb ha netán mégis szétmentek, egy gyűrűvel az ujjatokon sokkal nehezebb a szakítás. Azért kívánom, hogy így maradjon minden a pároddal! :)
2008. máj. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nah igen. Én már fiatalabb koromban elhatároztam, hogy .. először sok év együtt élés. Az a legjobb. Akkor nincs semmi, amitől függni lehetne.. házasság.. minek? Tényleg papír kell hozzá? Ha elakarod venni, szeretnéd, hogy a te feleséged legyen, ez nagyon szép, de tényleg nem szabad elsietni. Sose tudhatod, mi lesz később. Bármi lehet.
2008. máj. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik osztálytársam 16 évesen kezdett el járni egy 14 éves lánnyal. Közben eltelt több mint 20 év, és tudtommal azóta is boldogan élnek, két gyermeket nevelgetve! Példa van erre is, arra is.
2008. máj. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Én 14-voltam mikor megismertem a jelenlegi páromat.4-éves kapcsolat után amiben voltak rövid szakítások is persze,összeházasodtunk.Most 34-éves házasok vagyunk.A gyerekeim most kamaszok,késön jöttek!!Voltak jó és rossz időszakaink,de most vallom be magamnak is,hogy nagyon elszúrtam.Fiatalon élni kellett volna,barátokat szerezni,szórakozni,ismerkedni,szabadnak lenni.Egy kapcsolat függőséget,alkalmazkodást is jelent.Akkoriban én is sokszor úgy éreztem mint most te, mindig csak vele legyek!!Kívánom hogy légy boldog ,de a mának élj!Az hogy ebből mi lessz? Még nem tudni!Lehet igy is úgy is jó a vége.
2008. máj. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
bocsánat, de szerintem az ember lehet részben független, attól még, mert szeret valakit. Igen felelősséggel jár, igen lemondásokkal jár, de a pasizáson meg a csajozáson kívül szerintem nem mond le annyira sok mindenről. nekem vőlegényem van, ő az első szerelmem, járok egyedül bulizni, ő jár egyedül a haverokkal sörözni, és nem feltétlenül jelenti azt, hogy rögtön kacérkodok, flörtölök is már valakivel, mert nincs velem (és fordítva).Nem hinném, hogy teljesen lemondana a "máról", mert kitart amellett, akit szeret.1,5 hónaposak, később úgyis tisztázódik, mi az amit elvisel még a másik, most még persze, hogy egy percet nem tud eltölteni anélkül, hogy rá ne gondolna. 35 év távlatából lehet soknak tűnik, de szerintem, ha egy kicsit megpróbálja újra érezni azt, ami kamaszként volt, lehet ő is úgy gondolja, azért az iszonyatosan erős érzelmekért, azért a szerelemért megérte. én legalábbis semmilyen "mának élés miatt" nem cserélném le.szerintem.
2008. máj. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!