Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elutazik.. Kibírhatja ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutazik.. Kibírhatja ezt a kapcoslatunk?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok a barátnőm 16.Fél éve vagyunk együtt, Nagyon szeretjük egymást de most messzire elutazik 1 hónapra:(NEm a sexre gondolok, mert még nem feküdtünk le hanem érzelmileg:D
2008. máj. 18. 23:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem értem mért kell a :D a végére.. de mindegy.

Nálunk is kb. ugyanez a helyzet, még én se tudom, hogy bírjuk ki. Mondjuk ő jó helyre megy, szal neki nem lesz annyi ideje "szenvedni", mint nekem. :)

azt mondják, le kell foglalnod magad... hogy kevesebbet gondolj rá.

Plusz ott a net.

2008. máj. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
a végén a jel az csak megszokásból:$
2008. máj. 18. 23:20
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

1 honap meg nem a vilag vege. Ha az ember lanya tudja, hova tartozik, nem csabul el masfele, hacsak te nem felsz sajat magadtol....

Nem szabad ennyire kiakadni ezen. Ez az egy honap is ugyanolyan gyorsan fog elmenni, mint barmelyik masik.

2008. máj. 19. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

igaza van az előttem szólónak, de azért én megértem. Én majdnem fél évre kerültem messze a páromtól végülis nem utaztam el, de borzalmas volt belegondolni is. Egy hónap nem sok, de leginkább az tud ijesztő lenni, mi van, ha a másik visszaél vele?

Egy szép kapcsolat alapja a bizalom, bízz meg benne, meg magadban is, és kibírjátok, sőt, erősebbek lesztek tőle.

Gondolj csak bele, később majd magadnak fogod mondani: annyi mindent kibírtatok már együtt! szóval 1 hónapért semmiképp nem érdemes szakítani, már ha megfordult a fejedben, próbáljátok meg, aztán ha nem sikerül, mert kihűlt, vagy mert félrelépett valaki, akkor nem is ért annyit...

Egyébként van egy ismerősöm, 2havonta egyszer találkozik a párjával, mert az külföldön él, és azóta eljegyezték egymást... Csak bizalommal,jókedvvel, és amíg távol van, nem az ágy szélén ülni és búslakodni, mert szörnyen hosszú lesz.

Sok sikert és boldogságot nektek!

2008. máj. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönjüd:Dés fel sem merült a szakítás gondolata...ki fogjuk bírni:)
2008. máj. 19. 17:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy hónap semmi, gyorsan eltelik. Én viszont félek, mert fél évre kell kimennem Romániába. És az vlmivel több...
2008. máj. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nekem ma utazott el a barátom 2 hétre, és már ma nem bírom,iszonyatosan hiányzik,ráadásul a társaság akivel ment onnan 2-3 csaj is nyomul rá.Persze én megbízom bennee de annyira üres minden nélküle:( nektek még rosszabb az 1 hónappal de ha szeretitek egymást nagyon akkor kibirjátok tartsátok mindennap a kapcsolatot,stb.sok sikert,kitartást, remélem én is túlélem!:)
2008. máj. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..hát a fél év az tényleg szép-egy hónaphoz képest
2008. máj. 20. 19:16
 9/10 anonim ***** válasza:
van egy mondás, hogy a a távolság a nagy tüzeket fellobantja, és a kicsiket eloltja. ez egy nagyon jó próba a kapcsolatotoknak. Fogdd fel úgy, mint egy átmeneti állapotot. Minél közelebb leszel a várva várt naphoz,annál erősebben fogsz kötődni hozzá. Képzeld el azt a pillanatot,amikor meglátod,és a karjaiba emel. érdemes ezeket a pillanatokat megvárni/élni.KITARTÁS!
2008. júl. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)és remélem nem fogja eloltani a tüzet
2008. júl. 9. 22:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!