Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kulonbozoen neveltek tonkreteheti a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Mindjart 20 evesek vagyunk, 1.6 eve jarunk.

Engem a szuleim ugy neveltek, h aki szeretek,ne verjem at, alljak meg a sajat labamon.

A baratomat elkenyeztettek, de duurvan!!

Az edesapja beetette h legyen maganakvalo, penzutan fusson, minden lehetoseget megfogjon, ne bizzon a nokbe, meg ilyenek.


Nekem elegem van abbol. A baratomba van rendesseg, s mar miota probalom kihozni belole.De sokszor nem bizik meg bennem "mert atverem" (biztos erre is az apja biztatta)

meg sokszor inkabb ul otthon, mert az apja nem engedi ki, mert van dolog a haznal..meg egy orvosi egyetemet is raeroszakolt az apja, pedig nehezen tud tanulni.

Mit tehetek h dontson maganak...igy ugy erzem h tonkreteheti a kapcsolatunkat..tul sok a negativitas amit az apja mutat neki.


2008. máj. 19. 09:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát ez nem egyszerű. Szerintem próbáld meg rávezetni arra, hogy nem irányíthatják mások az életét (de meg ne említsd hogy az apjára gondolsz), neki kell irányítania magát. Valami olyasmire gondolok, hogy tervezze ő a közös programokat, hogy lássa, szükséged van rá, és hogy nem akarsz mindent te megmondani.

Meg ébressz benne egy kis egoizmust, de csak óvatosan, mert lehet, hogy a neveltetése miatt esetleg rosszabb lesz.

2008. máj. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!