Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ezzel mit akart elérni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezzel mit akart elérni?

Figyelt kérdés
Van egy lány,akivel kb. egy hónapja találkozgatunk mindenféle sulis indokok miatt,nagyon jól megvagyunk,sok dologban segítünk egymásnak. Úgy kezdődött az egész,h ő megkeresett engem,aztán egyre többet találkoztunk, azt vettem észre,h bejövök neki,és már épp azt fontolgattam,h javaslom neki h mi lenne ha mi ketten. De tegnap észrevettem,h kiírta a fb.-jára h kapcsolatban van O.o (???) De úgy,h nem az üzenőfalra,de még csak azt se h kivel,csak amikor rámentem az adatlapjára,ott megláttam,h az van kiírva neki családi állapotnak. Nem értem miért írta ki? Azt meg pláne nem,h miért iylen rejtett módon, egy hete még nem volt ott kiírva semmi. Ezzel most mit akart elérni? Szinte véletlen h megláttam,de ez most valami jelzés akar lenni? De vajon kinek?

2012. okt. 6. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Jaj de buta vagy. Mivan ha semmi hátsó szándéka nincs csak összejött valakivel? -.-


Nem csak te létezel a világon és minden bizonnyal számára csak egy segítőkész kisfiú vagy.

2012. okt. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát igen,én is ezt a következtetést vontam le belőle.:/


De azért érdekel,lányok válasza is,ők biztos jobban tudják,miért csinálhatott ilyet.

2012. okt. 6. 10:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt a lányok sem tudhatják jobban. Hidd el, hogy semmi mögöttes tartalom nincs a dologban csak te úgy hiszed mégis van.


Csak jött egy tökös gyerek és elhívta valahova amíg te tankönyveket olvasgattál vele.

2012. okt. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk elég gyanús,h csak így rejtve írta ki,meg még azt se írta ki,h kivel.:)) Én ilyet akkor szoktam csinálni,ha nem járok éppen senkivel,de mégis olyan érdekessé akarom tenni magam,hogy elgondolkozzanak az ismerőseim,hogy na vajon kivel.:) És ettől olyan jobban érzem magam. Hogy tőled mit akar,lehet h tetszel neki,és azt hiszi nincs esélye nálad aztán így hívja fel magára a figyelmet,de ez csak egy tipp.
2012. okt. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!