Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 nap után azt mondani, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 nap után azt mondani, h szeretlek?

Figyelt kérdés

a barátommal pár napja vagyunk együtt, előtte elég hosszan ismerkedtünk, 1 hónapig és már azelőtt is ismertük egymást kicsit. Tegnap este azt mondta nekem, h szeret. totál leblokkoltam, én is szeretem, de valahogy még nem tudnám kimondani olyan sokat jelent nekem ez a szó. Azt mondta még soha életébe nem mondta senkinek8pedig voltak barátnői) mert nem is érezte még. Elmondtam neki, h milyen fontos nekem, és mennyire jó vele lenni.

nem túl gyors ilyen hamar mondani h szeretlek?Ti milyen hamar mondtátok? A barátom 23 éves én 20 vagyok


2012. okt. 7. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem korai főleg, hogy már előtte 1 hónapja kezdtétek az ismerkedést... nekem volt olyan srác aki már az első!!!! beszélgetés végén szívecskéket tett, na z a korai és nem ez...
2012. okt. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy túl gyors. Ha így érzi, miért ne mondaná? Én is volt hogy 3 nap után mondtam. Mai napig hiányzik az a lány.. pedig másik sráccal van már.. :/
2012. okt. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha voltak barátnői, akkor biztos hogy mondta már korábban is és ez csak amolyan kedvcsináló.. egyébként ha te is így érzed, akkor teljesen mindegy, hogy hány napja vagytok együtt, nyugodtan mondhattad volna te is. Mi értelme lenne eltitkolni?
2012. okt. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Összességében én néhány óra múlva is (nem számít ebbe most, hány nap ismeretség van esetleg benne, stb.) szerelmet tudok mélyen vallani.

Bennem van a hiba?

2012. okt. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én párom is nagyon korán mondta ki anno, nem egész egy hét telt el. Átérzem a helyzetedet, mert akkor én is egy kicsit megtorpantam, hogy úristen erre még is mit kellene így hirtelen mondanom!? Nem számítottam rá és nekem korán jött. Abszolút megértő volt, elmondtam neki az érzéseimet ezzel kapcsolatban és azt mondta én akkor mondom, amikor nekem jól esik, ennyi.

Most lesz az első évfordulónk és azóta is elmondja szinte mindennap mennyire szeret, avagy mennyire fontos vagyok neki. :)

2012. okt. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
azt mondta még sosem mondta, sosem érezte és olyannak ismertem meg, aki nem hazudik ilyesmit, sok értelme nincs. Kérdeztem is, h "de hát már volt barátnőd nem?" azt mondta "igen, ő szeretett, de én nem tudtam őt úgy".
2012. okt. 7. 13:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Harom nap tul rovid ido. Csak ennyit tudok mondani. Bekene szerezzen mar egy szotarat h kikeresse mit is jelent az h szeretlek. Jah...
2012. okt. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jo tudom eg szemet vagyok.Nem korai annak aki komolyan gondolja.Ez nem valami idohoz kotott fogalom. Nincs meghatarozva.Akar az elso perctol mondhatja neked valaki h szeret.

7 voltam amugy

2012. okt. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!