Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rokakoma58 kérdése:

Szerintetek mennyi az a korban lévő különbség, ami még nem furcsa egy pár között? Már ha a férfi idősebb? 14 év pl sok?

Figyelt kérdés
Évszámra gondoltam

2012. okt. 7. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
attól függ. Fiatalkorban, tizenéves csajnál még sok, 30 éves nőnél már nem,
2012. okt. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Köztünk 15 év van. Eleinte nehezen emésztettem meg, hogy egy tőlem ennyivel idősebb embert szeretek. Sokáig küzdöttem ezzel az érzéssel (1 évig). Ez volt 9 éve. :)
2012. okt. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem meg nem függ semmitől(lásd első). Sok tizenéves csaj van együtt 30-as sráccal, mert a tizenévesek tiszta lányosak. És semennyivel sem "gázabb" ez, mintha egy harmincas nő egy vénemberrel van. Inkább ez utóbbi ciki. Mert az első esetben legalább mindkét fél életrevaló és egyikük sem hajlott korú.
2012. okt. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semennyi sem sok. Emberfüggő.
2012. okt. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23 vagyok most, engem zavarna, ha 37 éves hapsim lenne, de lehet, hogy 10-20 év múlva már nem zavarna.
2012. okt. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem minden a kor, de nyilván az is számít azért, nem véletlenül van itt ugyanez a kérdés minden nap...
2012. okt. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit több mint 7 év van köztem és a lány közt akivel most ismerkedem.

Ő 25, én 17, de őt se zavarja-engem se, így szerintem rendben lesznek a dolgok.

2012. okt. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszotok, azóta rájöttem h zavar a korkülönbség:) úgy látszik idővel minden kiderül!:)
2012. okt. 27. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!