Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan kéri tőlem ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan kéri tőlem ezt a barátom? Fiúk, ti is szoktátok ezt mondani a barátnőtöknek?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy nem nagyon akar elengedni bulizni egyedül. Ebből tudom hogy szeret, meg félt, de én szívesen mennék a barátnőimmel., Az az indoka, hogy sok pasinak tetszenék, fogdosnának stb. Viszont nagyon szeretem,sose csalnám meg. Ha engedek neki, az azt jelenti hogy a barátnőim előbb utóbb majd nem is hívnak sehová. Ha viszont elmegyek, akkor meg vele veszek össze, tudom hogy rosszul esne neki. Kiszoktam csípni magam tény,de nem értem hogy amikor vele megyek bulizni, akkor is mondja hogy ennyire ne. Miért? 19/L

2012. okt. 8. 09:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mert be akar szabályozni...ugyanilyen volt az előző barátom akivel 6 évig voltam együtt. Eleinte engedtem neki sajnos aztán az idő teltével mikor a barátaimmal már konkrétan alig találkoztam azt mondtam, h jó akkor elég volt. Hosszút történet, de ez is benne volt a szakításunkban...
2012. okt. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mert rosszul esik neki hogy mutogatod magad hol ott te nem igy gondolod, felt mert ha te bar tudod hogy nem csalnad meg o nam lat bele a fejedbe es megfordul a gondolataiba hogy elcsabulsz. Ha pedig nem csabulsz el akkor nehogy megeroszakoljanak es mas gyereket keljen nevelnie ha nem veszitek eszre idoben.Vagy csak nem szereti hogy annyira ki vagy csipve kihivo vagy. Az en parom nem szolt meg hogy hogyan oltozkodom mert o buszke ram de egyedul o sem enged el buliba szereti latni kivel hogyan beszelgetek es hogy mikor kell megvedenie, arra hivatkozik aki szereti egymast minden hovaegyutt mennek.
2012. okt. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Néha kell a külön töltött idő, szórakozás... Nem feltétlenül benned nem bízik, inkább senki másban nem bízik...:) Beszéld meg vele a dolgot, engednie kell... :)
2012. okt. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
hat akkor vidd el 1-2-szer buliba es mutasd meg nbemi hogyan kezeled az idegen sracokat. tanulj meg elutasito lenni! ha latja hogy nem teszed ki mas pasik kenye kedvenek akkor majd elenged konnyeden :)
2012. okt. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem jogos egyáltalán.

Mi az, hogy nem akar elengedni?! Nem vagy már kiskorú, és ő nem az apád elvileg...Ha ennyire bizalmatlan, akkor minek van veled?

Meg milyen ostoba érv az, hogy fogdosnának téged? Talán minden nőt fogdosnak a szórakozóhelyeken akarata ellenére?

Bolond vagy, ha hagyod, hogy megmondja, mit csinálhatsz, és mit nem. Az ilyenek szoktak később nagyon eldurvulni...

2012. okt. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%

Nem vagyok nagyon bulizós, de volt, hogy én el akartam menni, hívtam barátomat, őt nem érdekelte, így egyedül mentem. Nem szólt miatta, nem volt vele semmi baja, de ha igen, az se érdekel. Nem vagyok a tulajdona, azt csinálok amit akarok. (természetesen hűséges vagyok 100%ig)

Így szerintem nem jogos a kérés.

21L

2012. okt. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ilyen az én párom is, nem szivesen enged, mert a más, rámenős pasiktól tart, de annak ellenére elmegyek, mert a barátnőim is fontosak, mivel ők régebb óta vannak nekem mint a pasim. A pasim is elmegy bulizni nélkülem, én is aggódok nehogy elcsánitsák, de tudom, hogy tiszta szivből szeret.
2012. okt. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
41%

ugyan már. telengednéd a pasidat a haverjaival bulizni, teljesen jó szívvel?

nem. persze hogy nem.


am meg én anno az exemet elengedetem. meg is csalt. szal erről ennyit.

és ő is fűt fát igért, hogy soha, meg összeköltözésről is beszélt nekem...ú

aztán mikor kiderült, csak annyi volt a válasza, hogy részeg volt, és nagyon hiányoztam neki. -_-

jah meg az, hogy nem is szerettem soha igazán, ha nem nézem ezt el neki...

ha ha ha -_-

2012. okt. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én el nem engedném egyedül ilyen helyre a barátnőmet ahol sok a részeg, fogdoshatják, zaklathatják... Ilyenkor ki védi meg őt ilyenektől? Ne mondjátok hogy a barátnői. Ilyenkor a párjának mellette kell lenni hogy megvédje az illetőt. Főleg úgy hogy (ahogy írtad) rá is játszotok a szituációra azzal, hogy kicsípitek magatokat, kihívóan öltözködtök. Ez valamilyen szinten azért van, hogy a pasik megnézzenek titeket, mert élvezitek hogy bókolnak. Azért akartok egyedül menni, hogy a pasid ne "riassza" el az esetleges udvarlókat, nyugodtan kikezdhessenek veletek, mert nektek ez jólesik.
2012. okt. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha ebböl tudod, hogy szeret, meg félt, akkor ez neked igy jo. Sza-d le a barátaidat, áldozd fel neki magad! De ha más a szeretet alapja és megnyilvánulása mint a féltékenykedés és bizalmatlankodás, zsarnokoskodás, akkor éld a magad életét is, külökben becsavarodsz, besavanyodsz.
2012. okt. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!