Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszkaphatom meg egyszer azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszkaphatom meg egyszer azt a pasit akivel mar egyszer lefekudtem?

Figyelt kérdés
lefekudtem a tavalyi baratommal(de a tavaly nem tortent meg a dolog)raadasul neki mar reg baratnoje van es most megis lefekudt velem!lehetseges,hogy csak ennyit akart es csupan azert,mert tavaly nem kaphatott meg?s ha igen akkor meg egyszer nem lehet az enyem?vajon mennyit jelentett ez neki?(egyesek szerint semmit,ez csak sex volt,de ha 1 ev utan meg mindig kivant akkor is?)
2008. máj. 19. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg bosszantotta, hogy tavaly nem kaphatott meg. Szerintem is csak egy numera voltál, de legegyszerűbb ha megkérdezed tőle, hogy akkor hányadán is álltok. Mi innen nem látunk bele a fejébe:)
2008. máj. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
persze ez attol is függ hogy miért szakitottatok. ha azért mert nem feküdtél le vele akkor lehet hogy csak tényleg ezt akarta. de azis lehet hogy még mindig szeret. jo lenne esetleg megkérdezni tőle finoman hogy mst akkor mi is legyen. de a kérdésed végülis az hogy mégegyszer meg e kaphatod, szerintem igen. probáld meg elhivni valahova bulizni utána meg finoman nyomulni.
2008. máj. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!