Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Több mint 2 éve vagyok együtt a párommal, nagyon szeretem őt, de a féltékenykedése és a túlzott ragaszkodása úgy érzem megfolyt. Van egy lány mellette akit nagyon vonzónak találok és ő is szeret engem. Szerintetek mi lenne a jó döntés? Kit válasszak?

2012. okt. 8. 20:13  Privát üzenet  

A válaszok
TOMAtm nevű felhasználó válasza:

mindkettőt -csak ne tudjanak egymásról.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2012. okt. 8. 20:14 Privát üzenet
Azt válaszd,akibe őszintén szerelmes vagy.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2012. okt. 8. 20:20 Privát üzenet

szóval nem véletlenül féltékeny a párod

a második csaj is az lenne..

szóval amelyiket kívánod, menj.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2012. okt. 8. 20:27 Privát üzenet
Marhára szereted a párodat, ha közben más felé kacsingatsz...

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2012. okt. 8. 21:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Léteznek még rendes, érdekes lányok, akivel lehet komoly párkapcsolatot és később családot alapítani, vagy felejtsem el és jobb lenne ha én is inkább átlagos sráccá válnék és...
SZakítottam a barátommal 3 év után annak dacára, hogy nem voltak gondjaink és szeretem is őt. Jó döntés volt a magyarázat fényében?
Mi lenne a helyes döntés?
Mi a helyes döntés ebbe a szituációban?
Melyik férfit válasszam? Az a problémám, hogy nem tudok dönteni 2 férfi között. Egyedülálló anyuka vagyok,4 éves a kislányom. Az 1. jelölttel már 1 éve együtt vagyunk, de még...
Előfordulhat, hogy egy pasi nem azt a lányt választja, akibe szerelmes?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolati problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!