Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma lesz a párom legénybúcsúja....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma lesz a párom legénybúcsúja. Hogy küzdjem le a félelmemet ma este? Mivel kössem le a figyelmemet, h. ne az járjon egész éjjel a fejemben h. mit csinál? 22N

Figyelt kérdés
2012. okt. 9. 07:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
bízz meg benne.
2012. okt. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hívj egy chippendale-t Te is magadnak ma estére!
2012. okt. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
49%

Olvass utána a neten, a legénybúcsúban bizony a pasik nagy része félrelép.Ez az utolsó hivatalos félrelépés helye.

Mi a fenének kell egyáltalán legénybúcsú?!

2012. okt. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
biz benne. ha szeret ugy se csinal semmi rosszat de másnalosok 1 es 2 ajalom lekoti a figyelmed
2012. okt. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

"Ez az utolsó hivatalos félrelépés helye. "

Mi az hogy "hivatalosan félrelépni"? Hazamegy az ember és ezt mondja a párjának: " Drágám, az eddigi félrekúrásaim titokban történtek de én tegnap hivatalosan is megcsaltalak a legénybúcsún" vagy mit jelent az hogy hivatalosan megcsalni valakit ?

Honnan szedsz ekkora baromságot ? Ja gondolom az értelmes pletykalapokból ahol mindig tutiságokat írnak. Érdekes ahol eddig voltam legénybúcsúkban azok akik szerették a párjukat nem csalták meg őket.

Kérdező: Te ismered a párodat ha eddig nem adott rá okot hogy ne bízz meg benne, akkor ne aggódj a legénybúcsú miatt.

2012. okt. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
estig boven van idod osszehozni 1 leanybucsut, problema megoldva
2012. okt. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

te vagy az a lány aki mindig óránként tett fel itt legénybúcsús kérdéseket? :D

nyugodj már le ha nem bízol benne minek mész hozzá?

menj el bulizni te is

2012. okt. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem az vagyok, de olvasgattam, h. mást is aggaszt ez a téma...
2012. okt. 9. 08:01
 9/18 anonim ***** válasza:

és ha kifigyelnéd az egyik barátnőddel?


ha ügyes vagy,meg lehet oldani:)

2012. okt. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék hozzá egy olyan pasihoz, aki miatt izgulnom kellene a legénybúcsúján.
2012. okt. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!