Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ráírjak? Gyorsan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ráírjak? Gyorsan lécci

Figyelt kérdés

Van egy csaj akit nagyon szeretek, de valahogy menekül előlem... eddig FB Chaten se volt, de most pont fentvan...

Aki olvasta a régebbi kérdésemet az tudja miről van szó...


Lécci, most van az elkalom... szerintetek ráírjak, vagy ne?


2012. okt. 9. 19:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Írj! mit vesztesz vele ....
2012. okt. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ne, kíméld meg...
2012. okt. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
írj bZD!:D
2012. okt. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Szerintem írj..

Lehet csak beképzeled, hogy menekül. Én nem olvastam az előző kérdést, de azt mondom próbáld meg! Gondod nem lesz belőle, de ha nem teszed meg állandóan arra gondolsz majd, hogy mért nem írtál rá.. :)

2012. okt. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ha menekül előled akkor inkább hagyd, főleg ha tényleg szereted.
2012. okt. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Hát tényleg szeretem, de rá 2 másodpercre, hogy megírtam ezt a kérdést lement... mindig amikor hirtelen felmegyek és meglátja, hogy Online vagyok vagy lemegy vagy csak kikapcsolja csetet...
2012. okt. 9. 19:39
 7/20 A kérdező kommentje:

Multkor pl. a másik bejáraton ment ki, hogy ne tudjak utánamenni, vagy nemtudom...


Ma pl találkozott is a tekintetünk, de ő gyorsan elkapta... mármint a tekintetét máshová

2012. okt. 9. 19:41
 8/20 A kérdező kommentje:

Egyébként a 4.-ik válaszolóhoz szólok:


Hát sajnos már megtörtént... amint megírtam a kérdést lement... mindig amikor felmegyek ő lemegy 1-2 max 5 másodperc után, amikor meglátta, hogy fentvagyok, vagy én nemtudom...


Pedig egy "Szia" is feldobná az egész napomat sőt a holnapomat is... :/

2012. okt. 9. 19:45
 9/20 anonim ***** válasza:

ha valaki mindig (egy-két alkalom után nem kell ettől parázni) eltűnik amint felmész akkor nem hiszem, hogy egyáltalán válaszolna ha sikerülne is ráírni.

Nyilván van rá oka, ha "menekül" mert norm nő ilyet nem csinál, csak ha muszájnak érzi.

Beszélj vele élőben, kérdezd meg hogy mi a baja.

2012. okt. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Amugy ha valaki netán azt mondaná, hogy feleljtsem el, nem tudnám és nem is akarnám :/


Ha pedig zenehallgatást tanácsoltok, rendben, csak van egy bibi... Teljesen ugyanazt szeretjük/hallgatjuk így a zenéről Ő jut eszembe :/


Ezzel nem akarom senki tanácsát elutasítani, csak ez így jött... nem akarok senkit vele megbántani, komolyan, csak nagyon fáj, hogy még egy Sziát se tudok neki írni, mert azonnal lemegy... és ha fennmarad, vagy csak kikapcsolja a chatet, van egy olyan érzésem, hogy nem sűrűn felelne rá...

2012. okt. 9. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!