Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » (Meleg téma! ) Tudtok adni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Meleg téma! ) Tudtok adni tippeket ismerkedésre?

Figyelt kérdés
Van egy srác a sulimban, aki már jóideje nagyon bejön nekem külsőre. A probléma az, hogy én is srác vagyok. Van-e esetleg valakinek tippe, tapasztalata, hogy egy ilyen ismeretségnek hogy tudnék nekikezdeni? Tudom, hogy eléggé kevés az információ, lehet kérdezni is akár a kérdés alatt a részletekre. Csak nem telik el nap, hogy ne gondolnék rá, és nem tudom, mennyire kezdek furcsán viselkedni, ha szembe jön velem a folyosón.
2012. okt. 9. 23:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
hát..ha a haveri körében esetleg van olyan csaj akivel teis jóba vagy, akkor kérdezz rá hogy mit tud a srácról..mert ha csak neki rontassz hogy bejössz nekem, megfog ilyedni, mégha hasonló a szexualitása akkor is...
2012. okt. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
25%
Valahogy tudasd vele, hogy a heteroszexualitás már idejétmúlt dolog! Olyan emberek gyakorolják, akik nem is ismerik az igazi élvezeteket. Mondd meg neki, hogy egy férfinak csak egy másik férfi tudja, mi a jó!
2012. okt. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

23:25

Semmi istenért nem rontanék neki. Még facebookon sem merem bejelölni, mert félek, hogy esetleg hülyén venné ki magát.


23:31

Örülök, hogy te ilyen szerencsés vagy, hogy neked a heteroszexualitást dobta a gép. És teljesen megértelek, én is gyűlölködnék megállás nélkül a "más" emberek iránt. Vannak kérdések, ahol válaszod helytálló lett volna, az én helyzetemen nem tudtál segíteni.

2012. okt. 9. 23:41
 4/21 anonim ***** válasza:
0%

b.zi-e vagy?

hulye b.zi melegek b@sszatok meg...remelem ismered mind a kettot...ha mindenki b.zi lenne mar kihaltunk volna...

2012. okt. 10. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

első válaszoló vagyok és üzzeném a kedves utolsónak hogy ba***ad meg te, te vagy elítélendő amiért nem bírod a melegeket ;)

kérdező: remélem tudtam segíteni :))

2012. okt. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
ja és amúgy bocs, de én nem lehetek b*zi, mivel lány vagyok és egy FIÚVAL van egy kapcsolatom már 1 éve ;) Csak tudod vannak emberek akiknek az inteligenciájuk elterjedt addig hogy ne ítéljenek el más embereket, hisz ők maguk sem jobbak max annyi hogy a másik nemhez vonzódnak ;))
2012. okt. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Szar mikor nagyon oda van az ember vkiért:( Az a baj, hogy szinte semmi esélye nincs annak, hogy a srác meleg...

Amúgy javaslom előbb nézzed meg van-e még iwiwje. Ha van nézzed meg van-e skype, msn megadva. Ha van máris felveheted puhatolózni...

2012. okt. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

Nem halnánk ki, csak mindenki fecskendőd vásárolna.

Új hagyományok, szokások lennének.

Lehetne tartani rituális megtermékenyítést, amikor a meleg férfi spermáját átrakják egy leszbikus nő hüvelyébe.

Milyen szép is lenne.

2012. okt. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem könnyű az ilyen helyzet. A plátói szerelmek kevés százalékában teljesülnek be, legyen szó akár heteró, akár homoszexuális vonatkozásról. Annyit tudsz, csak tenni, hogy megpróbálod megtudakolni finoman azt, hogy melyik nemet preferálja. Igazából ez se a legbiztosabb, hiszen nagyon sok meleg nem vállalja fel magát, még a barátai előtt sem merik gyakran.

Nekem is volt kétszer plátói szerelmem. Az egyik az akkori legjobb haverom volt. Egyszer tett egy olyan megjegyzést, hogy gondolt már arra, hogy milyen a szex férfival, de elszégyellte magát. Ekkor egy kicsit szabadjára engedtem az érzéseimet. Teljesen bele estem, pedig volt barátnője. Megpróbáltam kideríteni, hogy akkor valóban foglalkoztatják-e a férfiak is. Csak nagyon finoman és sose tolakodóan. Én se voltam az a típus, aki rögtön a lényegre tér. De nem sikerült kideríteni végül. Akkoriban nem kezeltem még olyan nyíltan a témát. A dologból nem lett semmi. A barátnőjétől sem akartam elvenni, bár egy másik meleg párt se szeretnék szétválasztani.

A következő szerelem a főiskolán volt. Ott is megfogott egy srác. Iszonyatosan tetszett. Ő is haverom volt, de neki se mertem elmondani akkor. Neki is volt barátnője, és egyszer azt mondta, hogy van egy titkos élete, amiről majd egyszer mesélni fog. Aztán kiderült, hogy csak annyi a dolog, hogy kavar a barátnője mellett, mert fiatalnak tartja magát és szüksége van erre. Pedig a barátnőjével már szinte jegyben jártak. Egyébként az első plátói szerelmem is gyakran félrelépett és elég sok barátnője volt már.

Igazából, ha netán beteljesült volna az álmom bármelyikkel, akkor így utólag bele gondolva lehet engem is csaltak volna. Én meg nem vagyok az a típus, akinek ez bejön.

Megértem, hogy úgy érzed, semmit sem tehetsz. Tényleg nehéz kibogozni az ilyen dolgokat. Finoman érdeklődj erre arra. Aztán majd alakul.

Azóta viszont már megtaláltam a páromat több, mint két éve. Már együtt is élünk. Szóval szerintem ne olyan terepen keresgélj, ahol nem biztos, hogy ki merre hány méter. Inkább neten próbálkozz vagy meleg szórakozóhelyeken. Csak válogasd meg, hogy kivel kezdesz, bár ez heteróknál is alapfeltétel.

Remélem tudtam segíteni a történetemmel. Ilyenkor talán jó, ha az ember mások eseteit is hallja.


Sok sikert!

Üdv.

23 Meleg F.

2012. okt. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

02:30

Valóban kihalnánk, ha így lenne. Milyen szerencse, hogy nincs így.^^


09:46

Köszönöm szépen a választ. Bár ennyi erővel facebookon is bejelölhetném, amire nem nagyon sikerül rászánnom magam.


10:27

Értékelem a humort, azonban sajnos nem a kérdésemre válaszoltál.


11:56

Neked is nagyon köszönöm, valóban nagyra értékelem a személyes tapasztalatokat is. És örülök neki, hogy boldog tudsz lenni a pároddal.^^


Mindenkit megkérnék, hogy ne nyisson vitát a melegség elfogadhatóságáról. És a toleránsabb embereknek mondom, hogy ignorálják ezeket a trágár megnyilvánulásokat, amiket fentebb a homofób, intelligens barátainktól láttunk. Ők mindig minden hasonló kérdésnél ott vannak, legalább mi legyünk annyira intelligensek, hogy nem reagálunk rájuk, max egy piros kézzel értékeljük a válaszukat.

És azoknak a kedves válaszolóknak, akik tényleg a kérdésre válaszolnak: továbbra is mindenféle választ szívesen fogadok, legyen szó személyes tapasztalatról, vagy egy hülye ötletről, ami senkinek nem jutna eszébe. És köszönöm szépen mindenkinek!

2012. okt. 10. 18:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!