Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről a "kapcsolatról"?

Figyelt kérdés

A barátommal egy hónapig voltunk kb együtt, nem működött a dolog.

Nem vagyunk egymásnak valók, folyton idegesítettük a másikat , persze nem szándékosan.


Miután megbeszéltük, hogy jobb lesz így abban egyetértettünk, hogy mint ember imádjuk a másikat.



A helyzet most a következő:


Tudom, hogy neki én közömbös vagyok, mint lány, ez fordítva nem így van. Nem vagyok szerelmes, (nem tudom milyen, azt hiszem...) de nem is csak barátomként tekintek rá.


Most úgy állunk, hogy sokat vagyunk együtt, ölelgetjük egymást, egymáson fekszünk, puszilgatjuk egymást stb.

Ez nem barátság extrákkal, nem fekszem le így vele, de csókolózni nagyon szeretnék vele és tudom, hogy ő is.



Szerintetek ez mennyire helyes? Úgy értem, ezt most minek lehet nevezni?

Teljesen zavaros nekem ez, nem tudom mit érzek.



Köszönöm előre is!


18/L



2012. okt. 10. 00:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A csávó reménykedik benne hogy ebből szexkapcsolat lesz
2012. okt. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Világosan megmondtam neki, hogy lesz szexkapcsolat, tehát tisztában van vele.
2012. okt. 10. 01:05
 3/12 A kérdező kommentje:
nem lesz. bocsánat az elírásért
2012. okt. 10. 01:06
 4/12 anonim ***** válasza:

"Úgy értem, ezt most minek lehet nevezni? "


Óvodás szintnek. Döntsd el mit akarsz, olyan nincs hogy le nem feküdnél vele, de csókolózni azért szeretnél. Előbb-utóbb be fog jönni a képbe nála egy másik lány aki tudja mit akar.

2012. okt. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez elég hülyén hangzik.
2012. okt. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Amikor jártunk, lefeküdtünk..
2012. okt. 10. 01:30
 7/12 anonim ***** válasza:
igen.ez a legtalálóbb elnevezése ennek-óvodás szint.
2012. okt. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi:D:D
2012. okt. 10. 01:33
 9/12 A kérdező kommentje:
Jó akkor ne nevezzétek el, hanem írjatok valami építő jellegű kritikát, arra lenne igazán szükségem.
2012. okt. 10. 01:34
 10/12 A kérdező kommentje:
És sajnos- bár azt hiszem ez valamennyire azért elszűrődött a leírásból- nem rajtam múlik, hogy komoly legyen a dolog.
2012. okt. 10. 01:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!