Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen összetört a szívem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen összetört a szívem. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Van 1 lány a suliból.Nagyon beleszerettem ..csak eddig még nem hoztam felszínre a dolgot.Szünetben nem találom...Állandóan elmegy cigizni..én nem szeretenm a cigit.mivel én sportolok nem is karrok ...


Most azt mondta az egyik lánybarátomnak aki álitólag segít nekem .hogy van barátja.teéjesen elvesztetem a fejemet..egész nap csöndes és szomoru vagyok nem tudom tul tenni magam rajta..de fészen nem írta ki...de állitólag már tart neki egy ídeje ugy 3-4nap...szerintetek valóban van pasilya.nem láttom sehol.ő se ad bízonyitékot.rá jelet...Érdemes lene kicsit rányomulna vagy ilyesmi..MIt kelene ilyenkor tenem?


15.f értelmes komikat szeretnék..


2012. okt. 10. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Loctite ragaszto.
2012. okt. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Istenem öcsém, ne legyél már ennyire nyomi, már bocs!

Szerinted ha valaki figyel téged távolról több hónapja, te tudsz arról, hogy ő szeret téged, vagy esetleg tetszel neki?

Hát persze, hogy nem!

Milyen a kapcsolatotok? Ha néha szoktatok beszélgetni, akkor ezt tedd meg gyakrabban, szinte naponta és ne fb-n istenem!! Személyesen!

Suliba ha kimegy cigizni, akkor menj ki vele és dumálj vele ott! Neked nem kell cigizned, sőt talán őt is lebeszélhetnéd róla!

Ha viccesnek tart és jófejnek, akkor ez idővel csak javulni fog! Te látod, hogy milyen a kapcsolatotok. Ha jól elvagytok már a suliban, akkor hívd el egyik délután valahova! Pizzázni, esetleg csak beülni valahova egy üdítőre vagy palacsintára, esetleg moziba!

Azt tanuld meg, hogy ha valamit el akarsz érni, azért neked kell tenned és nem másnak!

Holnap odamész hozzá és kész..

2012. okt. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez kelet nekem.ez negyon hasznos volt köszönöm!!!!!!
2012. okt. 10. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!