Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy barátom, mindketten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom, mindketten közel vagyunk a 18-hoz, most vagyunk fél éve együtt. A probléma pedig az, hogy eddig már volt egy "holtpont" a kapcsolatunkban, azt megbeszéltük elég rendesen, de most megint nem stimmel valami. Mégis mit csináljak?

Figyelt kérdés

Hogyan lehetne helyrehozni?

Egy suliba járunk, és heti 7 óránk van együtt. Este is szoktunk néha beszélni, egyébként pedig fél órára lakunk egymástól, együtt járunk suliba is.

Mikor elkezdődött a kapcsolat, már akkor is egy picit paráztam, hogy ez majd milyen lesz, hogy minden nap.. meg minden. De nem rossz, legalábbis nem volt az. Azt hiszem, mostmár viszont ez mindkettőnknek túl sok, de ugyanakkor imádok vele lenni..

Mostanába túl sokszor van az, hogy mintha csak én feszegetném, hogy akkor most mikor is találkozunk hétvégén.. Hisz azért egy randi marhára nem ér fel egy sulis "bármivel". Viszont nincs ideje, azt mondja, és elvileg ez igaz is, mégis azt gondolom, hogy valamire akar időt az ember... végül találkozunk is, de vhol meg kipróbálnám, mi lenne ha én nem is kezdeményezném.

Apró dolgokon is vannak viták. Mostanában iszonyatosan hiú lettem, (igazából lehet, h régebben is, csak most még durvább) erre se igazán tudok megoldást, túl sokat tökölök a hajammal, állandóan.. meg a smink, meg minden. Ezt én megértem, h neki kiábrándító lehet :S én is utálom ezt magamba.

De ugyanakkor ebben maximalista vagyok, és nem tudom elviselni, ha szarul nézek ki, mikor vele vagyok.. természetesen így is szeret, tudom,.. de mégis.

Azt hiszi, h elégedetlen vagyok, pedig nem vagyok az, csak tényyleg nagyon jó vele lenni, többek között azért, mert a családi háttér se olyan, amilyennek igazából lennie kéne...

Már nem mosolyogva megyünk egymás felé, mintha már nem lenne az a lángolás. Ismerem azt a bizonyos érmét, de mondjuk 17 évesen is normális, hogy legyen egy kapcsolatba két oldala az érmének? Én szeretem őt, és nem akarom elveszíteni, volt már egy hatalmas szerelmi csalódásom, amiből elég nehezen másztam ki. :S :( Nem tudom, ez most hogy viselne meg... és nem vígasztalna, hogy "jobb így".

Szóval nem tudom, hogy kéne visszaszerezni azt a valamit a szemébe, ahogy régen nézett rám. Belémszeretett, 1 hét ismerettség után, és engem is teljesen elcsábított.. 4-5 hónapig megvolt ez az állandó szerelem, most mi történt?

Azt is érzem,hogy talán ,mivel kinyíltam előtte, szinte alig van olyan, amit nem tud még rólam, elveszítettem volna a "titokzatosságomat", vagy nem tudom, h mondjam.. de vhogy ebben se találom a középutat, mennyire kéne titokzatosnak lennem a kapcsolatban? Szerintem fontos ez is, hogy mindig legyen valami, ami miatt még imádja a férfi a barátnőjét. Valami, ami megfogja, most meg már rendesen összeszoktunk...

Szóval légyszi segítsetek, számítok a válaszokra :S :( Előre is köszi.


2008. máj. 19. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj:) néha én is vagyok igy...18 éves a barátom, én leszek 18...és néha pont ezeket érzem amit Te most leirtál...őszintén megmondom NEM TUDOM mit kéne tenni konkrétan, annyit tehetek, hogy leirom a véleménymet, hátha az segit...Sokszor belegondoltam ezekbe a dolgokba már én is...tudod az életemet képes lennék feláldozni érte, és úgy érzem hogy ha egy reggel azzal a tudattal kellene felébrednem h Ő nincs akkor inkább fel se kelnék...DE mint mindenhol nálunk is voltak holtpontok...(mi 8 hónapja vagyunk együtt) szerintem ott kezdődnek a problémák amikor már "túlságosan is" ismerjük a másikat, vagyis megkell tanuljuk elfogadni egymást olyannak amilyenek vagyunk...és persze hajlamosak kell legyünk a kompromisszumokra(amire megjegyzek zárójelbe a barátom nem nagyon hajlandó) szóval nálunk én vagyok az aki engedek a 21-ből...DE VALAKINEK AZT IS KELL!

ezen kivül pedig az hogy mennyi időt töltünk 17-18 évesen együtt párunkkal az tőlünk függ, és szerintem is az embernek arra van ideje amire akarja(persze lehetnek kivételek)Azt mondjuk nem tartom jódolognak, ha vannak kifogások arra, hogy "miért nem tudunk ma találkozni"...akármennyire sok dolga van az embernek ha tényleg fél órára laktok egymástól szerintem találkoznotok KELL:)

Szerintem az a legfntosabb hogy ezt IGY ahogy ide leirtad beszéld meg a barátoddal, én biztosan azt tenném:) remélem sikerül megoldanotok, mert én is úgy látom szeretitek egymást:) Üdv remélem segitettem

2008. máj. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszodat! Nos, leírtam, végül mindig találkozunk, de nem akarom, h ez olyan erőltetett legyen.. ma megbeszéltük délután amúgy, de a megoldás tulajdonképp nincs meg, pl. a hiúságra. De azért megnyugtató, h nem vagyok/ vagyunk egyedül ezzel a problémával!
2008. máj. 19. 22:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért ismerjük be a hiúságot lelehet küzdeni...persze ez nem azt jelenti hogy legyél igénytelen vagy vmi, hanem kevesebbet törődj magaddal...én általában letusolok fésülködöm fogatmosok kicsi parfüm s indulok...ha valami nagyobb alakalom van csak akkor kezdek el sminkelni...stb amúőgy pedig csak nagyvonalakban...a barátom néha meg is jegyzi hogy már igazán kiszedhetném a szemöldökömet vagy vmi...persze nem durván de a tudtomra adja...gondolom neked nincsenek hasonló problémáid:P a hiúságot hamar lelehet küzdeni, próbáld ki h mellőzöd a nagy fésülködéseket, a tündérkedéseket a tükör előtt vagy hasonlók...ne igénylelenebb legyél hanem csak törődj kevesebbet azzal hogy hogy nézel ki, hiszen tudod: az igazi szépség a belső:) és hidd el ha a barátod szeret nnem azért szeret amilyen kivül vagy...jó valamennyire az is számit de nem az a fő dolog:) sok sikert:) (az előző válaszadó.)
2008. máj. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De nem ilyen egyszerű. :( Ha ilyen egyszerű lenne, én is kiírhatnám magamnak egy nagy plakátra, hogy.. "ne törődj ennyit magaddal!!" de nem ilyen egyszerű.

Lelkileg is szenvedek, ha tudom, h most éppp borzalmasan nézek ki.. nem tudom elviselni.

2008. máj. 20. 16:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak segiteni akartam...

Jó, gondolom h nem ilyen egyszerű, ha Te úgy látod, és lelkiekben szenvedsz tőle...Nem lehe az h olyankor nem is nézel ki borzalmasan, csak Te gondolod úgy...Szerintem...Amúgy van egy ilyen betegség, nem tudom mi a neve, pontosan erről szól, láttam egy ilyen csajt, smink nélkül sehova nem megy...éjjel nappal kenegeti magát meg minden...SZERINEM AZÉRT EZ NÁLAD NEM IGY VAN! nemtudom, én arra gondolnék a helyedben, hogy vannak nálam rondább emberek, akiket ez nem érdekel...nem igaz? tudod Te is hogy igy van:) próbáld leküzdeni magadban, szerintem nem vagy ronda csak szeretnél "még szebb lenni"...gondolj arra hány ember van olyan aki ha lemegy a bányába a szén feljön:P olyan rondák s nem érdekli őket megvannak köszönik szépen, élik a maguk életüket...boldogan. Ne ahard megkeseriteni ezzel se a magad se a barátod életét! tudom h szigorúan hangzik, de érdemes meggondoljad, és nem lesz könnyű, de megéri meglátod...Üdv, már harmadszor:)

2008. máj. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod! :)

És bocsi, ha úgy tűnt, h nem azt látnám, h segíteni akarsz.. köszi szépen, csakhát tényleg nem ilyen egyszerű :( De igazad van, uralkodnom kell ezen a beteges hiúságon, különben rámegy a kapcsolatom.

2008. máj. 21. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!